KASA Stefczyka, Dęblin, ul. Warszawska, 24B

Lokalizacja: Dęblin, lubelskie

Adres oddziału:
ul. Warszawska 24B
08-530 Dęblin
Godziny otwarcia:
Bankomat:
nie
Wpłatomat:
nie
KASA Stefczyka oferuje kilka rodzajów kont bankowych, w tym konto dla seniorów oraz konto dla młodych. Można je założyć w jednym z oddziałów lub przez Internet

eHipoteka

Kalkulatory
kredytowe

Policz, co się opłaca

 • Kredyt hipoteczny kalkulator
 • Kalkulator kredytu hipotecznego - złoty czy waluta
 • Kalkulator rat
 • Kredyt konsolidacyjny - kalkulator
Kalkulator kredytowy

Sprawdź zdolność kredytową

Wskaż swój poziom zarobków:
Twoje zarobki:
  PLN
Twoja zdolność:
600 000 PLN

Oddziały banku w pobliżu

Oddziały innych banków w pobliżu

  Ostatnio szukałeś produktów:

  Kto szuka, nie błądzi!

  Ostatnio szukałeś:

  Kto szuka, nie błądzi!
  ARTYKUŁY POWIĄZANE:

  „Wielka Kasa” - loteria Banku BGŻ

  Loteria dla posiadaczy kont osobistych trwa w Banku BGŻ. Do wygrania jest łącznie 1 000 000 złotych, w tym nagroda główna - 500 000 złotych oraz 100 nagród po 5000 złotych.  

  FotoKasa dla 6,5 miliona klientów PGNiG

  Do partnerów FotoKasy, jedynej w Polsce usługi, polegającej na realizowaniu przelewów poprzez skanowanie kodów 2D, od kwietnia  2012 r. dołącza PGNiG. To oznacza, że 6,5 miliona klientów największej w Polsce firmy sprzedającej gaz, ma obecnie szansę dokonywać płatności, wykorzystując funkcje posiadane przez smartfony.  

  FotoKasa debiutuje w TP SA

  FotoKasa, jedyna w Polsce usługa, polegająca na realizowaniu przelewów poprzez skanowanie kodów 2D, od lutego 2012 r. dostępna jest również w TP SA. Klienci operatora posiadający  równocześnie konto w Citi Handlowy mogą dokonywać płatności w oparciu o natywne funkcje telefonu komórkowego.

  System płatności mobilnych PeoPay dostępny w sklepach Biedronka

  Od 21 października klienci Banku Pekao S.A. korzystający z sytemu płatności mobilnych PeoPay mogą za jego pomocą płacić za zakupy w sklepach sieci Biedronka. Oprócz systemu PeoPay w sklepach tych będzie działał system własny Jeronimo Martins Polska – iKasa.  

  Getin Bank proponuje „Codzienne zakupy” w Biedronce

  W Getin Banku rozpoczęła się akcja „Codzienne zakupy” – za zakupy w sieci Biedronka klienci Banku mogą otrzymać 10% zwrotu wydatków. Promocją objęte są również rachunki opłacone bezgotówkowo, poprzez aplikację mobilną iKASA.