Nowości bankowe

 • 12.07.2017

  XV subskrypcja lokaty inwestycyjnej w Banku BGŻ BNP Paribas

  Bank BGŻ BNP Paribas rozpoczął zapisy na subskrypcję XV lokaty inwestycyjnej, opartej o WIBOR 3M. Lokata pozwala na osiągnięcie zysku do 5,4% w skali 2 lat. Oferta będzie dostępna tylko do 25 lipca 2017 roku.
 • 29.06.2017

  Ubezpieczenie turystyczne kupisz... w bankomacie!

  Przygotowując się do wakacyjnego wyjazdu, nie znalazłeś czasu na wykupienie polisy turystycznej? Teraz możesz zaopatrzyć się w potrzebne ubezpieczenie w kilka chwil, korzystając z bankomatu.
 • 14.05.2017

  Kolejna kasa upada. Działalność Twojej SKOK zawieszona

  12 maja 2017 r. Komisja Nadzoru Finansowego zawiesiła działalność Spółdzielczej Kasy Oszczędnościowo-Kredytowej "Twoja" w Kędzierzynie-Koźlu ze względu na jej głęboką niewypłacalność. Ogłoszenie upadłości kasy...
 • 27.04.2017

  BOSS pożyczka: dla mikroprzedsiębiorców i profesjonalistów

  BOŚ Bank przygotował dla przedsiębiorców nową ofertę. Dzięki platformie BOSS pożyczka każda osoba, która prowadzi własną działalność gospodarczą, może w prosty sposób ubiegać się o pożyczkę do 10 tys....
 • 24.03.2017

  Nowy bank na polskim rynku: Inbank

  Na polskim rynku bankowym pojawił się kolejny gracz: estoński Inbank - sprawdziliśmy, jak wypada jego oferta kredytowo-depozytowa na tle zastanej konkurencji.
 • 26.02.2017

  Sejm przyjął ustawę o kredycie hipotecznym

  Sejm zatwierdził właśnie ustawę o kredycie hipotecznym - zmiany jednak niewiele zmienią dla konsumentów, ponieważ od wielu miesięcy są już respektowane przez zdecydowaną część banków.
 • 21.02.2017

  Szybciej już nie będzie! Pożyczkę Poszukiwaną dostaniesz w 5 minut

  Szukasz taniej pożyczki do 5000 zł przez Internet? Teraz masz jeszcze większy wybór - listę najlepszych portali oferujących szybkie kredyty konsumenckie on-line zasiliła PozyczkaPoszukiwana.pl.
 • 08.01.2017

  Znamy już laureatów Comperia Stars 2016!

  W ostatnich dwunastu miesiącach na łamach portalu Comperia.pl publikowane były rankingi różnych produktów finansowych: zwycięzcy każdego zestawienia byli nagradzani wyróżnieniem Comperia Stars za najlepszy instrument...
 • 31.12.2016

  Chwilówki przeniosą się do szarej strefy?

  Projekt nowelizacji Kodeksu Karnego może negatywnie odbić się na rynku pożyczek pozabankowych, ostrzega Konfederacja Lewiatan.
 • 27.12.2016

  Euronet i Planet Cash udostępnia bankomaty zbliżeniowe

  Klienci 12 banków mogą już korzystać ze zbliżeniowych bankomatów Euronetu - niebawem analogiczną funkcjonalność udostępni w 2017 roku na swoich urządzeniach Planet Cash.

Najlepsze oferty banków

Kredyty hipoteczne
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów
Kredyty gotówkowe
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów
Lokaty
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów