Nowości bankowe

 • 24.03.2017

  Nowy bank na polskim rynku: Inbank

  Na polskim rynku bankowym pojawił się kolejny gracz: estoński Inbank - sprawdziliśmy, czy jak wypada jego oferta kredytowo-depozytowa na tle zastanej konkurencji.
 • 26.02.2017

  Sejm przyjął ustawę o kredycie hipotecznym

  Sejm zatwierdził właśnie ustawę o kredycie hipotecznym - zmiany jednak niewiele zmienią dla konsumentów, ponieważ od wielu miesięcy są już respektowane przez zdecydowaną część banków.
 • 21.02.2017

  Szybciej już nie będzie! Pożyczkę Poszukiwaną dostaniesz w 5 minut

  Szukasz taniej pożyczki do 5000 zł przez Internet? Teraz masz jeszcze większy wybór - listę najlepszych portali oferujących szybkie kredyty konsumenckie on-line zasiliła PozyczkaPoszukiwana.pl.
 • 08.01.2017

  Znamy już laureatów Comperia Stars 2016!

  W ostatnich dwunastu miesiącach na łamach portalu Comperia.pl publikowane były rankingi różnych produktów finansowych: zwycięzcy każdego zestawienia byli nagradzani wyróżnieniem Comperia Stars za najlepszy instrument...
 • 31.12.2016

  Chwilówki przeniosą się do szarej strefy?

  Projekt nowelizacji Kodeksu Karnego może negatywnie odbić się na rynku pożyczek pozabankowych, ostrzega Konfederacja Lewiatan.
 • 27.12.2016

  Euronet i Planet Cash udostępnia bankomaty zbliżeniowe

  Klienci 12 banków mogą już korzystać ze zbliżeniowych bankomatów Euronetu - niebawem analogiczną funkcjonalność udostępni w 2017 roku na swoich urządzeniach Planet Cash.
 • 24.12.2016

  Jak płacić telefonem za zakupy?

  Chcesz regulować rachunki za zakupy jeszcze wygodniej niż dotychczas? Zamiast karty użyj telefonu - do wyboru masz kilka metod płatniczych. Zobacz, jak płacić telefonem w sklepach.
 • 28.11.2016

  Tani kredyt na samochód: samochodowy czy gotówkowy?

  Jeśli potrzebujesz pieniędzy na zakup wymarzonego auta, możesz skorzystać z kredytu samochodowego albo gotówkowego - ale czy na pewno wiesz, który będzie w Twoim przypadku tańszy? Wszystko zależy od kilku elementów, o...
 • 21.11.2016

  3 powody, dla których nie dostałeś kredytu przez BIK

  Choć bank nie ma obowiązku szczegółowego informowania klienta, dlaczego odrzucił jego wniosek kredytowy, to podaje, gdzie należy szukać przyczyny niepowodzenia - i tak duża część osób jest odprawiana z kwitkiem, słysząc,...
 • 31.10.2016

  Bank SMART i BIZ Bank zamieniają się w Nest Bank

  30 października na rynku bankowym pojawiła się nowa marka: Nest Bank. Pod tym szyldem funkcjonować będą wycofane marki handlowe FM Banku PBP: Bank SMART oraz BIZ Bank.

Najlepsze oferty banków

Kredyty hipoteczne
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów
Kredyty gotówkowe
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów
Lokaty
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów