Comperia.pl S.A.
ul. Konstruktorska 13 (wejście F)
02-673 Warszawa
Tel./Fax: +48 22 642 91 19
e-mail: mail do comperia

Polityka prywatności

Spółka Comperia.pl S.A. ("Spółka"), wydawca serwisu Comperia.pl bardzo ceni sobie prywatność danych swoich Użytkowników.

Treści zawarte w serwisie w większości przypadków nie wymagają podawania przez Użytkownika danych osobowych, jednakże rejestracja danych osobowych (dane, o które zostaniesz poproszony to imię, nazwisko, email, numer telefonu oraz miasto zamieszkania) jest w każdej chwili możliwa i dobrowolna. Dane osobowe zebrane w formularzu rejestracyjnym są wykorzystywane wyłącznie przez Comperia.pl S.A. w związku obsługą Użytkownika i świadczeniem Usług przez Spółkę, a w szczególności do kontaktu mailowego oraz telefonicznego ze strony eksperta comperia.pl oraz przesyłania newslettera Comperia.pl.

Comperia.pl S.A. nie sprzedaje, nie odstępuje i nie wypożycza innym podmiotom i instytucjom danych osobowych swoich Użytkowników. Odstępstwo od tej reguły może nastąpić wyłącznie za wyraźną zgodą lub na prośbę Użytkownika.

Kontakt z ekspertem Banki.pl

Wybór opcji: kontakt z ekspertem Comperia wymaga obligatoryjnie rejestracji danych osobowych (wymienionych powyżej) w celu umożliwienia efektywnego świadczenia usług przez Spółkę na rzecz Użytkownika. Informacje z formularza kontaktowego wykorzystywane będą do nawiązywania kontaktu z Użytkownikiem. Zarówno te, jak i wszelkie inne informacje przetwarzane i przechowywane są przez Spółkę z zachowaniem należytych norm bezpieczeństwa i poufności oraz zgodnie z przepisami polskiego prawa.

Serwis Banki.pl umożliwia modyfikację (w sekcji Edytuj Profil) lub całkowite usunięcie swoich danych osobowych z bazy danych (w celu kontaktu w sprawie całkowitego usunięcia danych udostępniamy adres: mail do comperia).

Newsletter Banki.pl

W formularzu rejestracyjnym Spółka prosi o wyrażenie zgody na wysyłanie na podany przez Ciebie adres mailowy Newslettera Banki.pl (wyrażenie zgody jest dobrowolne i nie wpływa na efektywność świadczenia innych usług przez Spółkę). Newsletter Banki.pl można również zamówić oddzielnie w zakładce newsletter.

Newsletter Banki.pl to zestaw najnowszych danych, porad, komentarzy związanych z tematyką kredytów hipotecznych, gotówkowych, samochodowych, funduszy inwestycyjnych, kart kredytowych i innych produktów finansowych. Mogą to być również informacje marketingowe od naszych Partnerów w zakresie oferowanych przez nich produktów. Rezygnacja z otrzymywania powyższych materiałów jest w każdej chwili możliwa w edycji profilu Użytkownika na stronie WWW.

Cookies (ciasteczka) i szyfrowanie informacji

Podczas wypełniania wniosków rejestracyjnych zostaje otwarty specjalny kanał, szyfrowany technologią SSL, którego podsłuch jest niemożliwy. Za jakość połączenia kanału SSL odpowiada jego operator.


Najczęściej szukane oddziały banków
Najczęściej szukane bankomaty