Promocje ofert bankowych

 • 24.06.2016

  Wspólna akcja promocyjna eurobanku i biura podróży ITAKA

  Od 15 czerwca bieżącego roku w eurobanku trwa specjalna akcja pod nazwą „ITAKIe KONTO”, przygotowana wspólnie z biurem podróży ITAKA, w której można otrzymać nagrody finansowe w łącznej wysokości nawet 250...
 • 16.06.2016

  Promocja kont osobistych w ING Banku Śląskim

  Z dniem 7 czerwca bieżącego roku w ING Banku Śląskim wystartowała akcja promocyjna kont osobistych, w ramach której otwierający konto osobiste mogą otrzymać 100 zł premii.
 • 15.06.2016

  Apple Watch dostępny w aplikacji mobilnej eurobanku

  Oryginalny zegarek ze znaczkiem nadgryzionego jabłka, czyli Apple Watch to nie zwykły czasomierz, ale bardzo nowoczesne i inteligentne urządzenie, które pozwala jego właścicielowi korzystać z wielu niezwykle ciekawych i wygodnych...
 • 13.06.2016

  Alior Bank - kampania i promocje na Euro 2016

  „Dumni jak sponsor, wierni jak kibice” to nazwa ogólnopolskiej akcji marketingowej Alior Banku, związanej z największym europejskim świętem piłki nożnej - UEFA Euro 2016. Na czas rozpoczętych już Mistrzostw Europy we...
 • 10.06.2016

  Wyższe oprocentowanie lokat w eurobanku

  W dniu 30 maja bieżącego roku nastąpiła zmiana w ofercie depozytowej eurobanku - podwyższone zostało oprocentowanie lokat długoterminowych z oprocentowaniem stałym.
 • 10.06.2016

  Aplikacja mobilna Banku Millennium bogatsza o nowe funkcje

  W wyniku przeprowadzenia najnowszej aktualizacji aplikacji mobilnej Banku Millennium użytkownicy urządzeń mobilnych opartych na systemach iOS, Android oraz Windows Phone uzyskali dostęp do szeregu nowych funkcjonalności.
 • 07.06.2016

  eurobank - Wypożyczka z przerwą od raty

  Od 1-go czerwca do 30-go września bieżącego roku potrwa nowa akcja „Wypożyczka z przerwą od raty”, czyli kolejna promocja niezwykle popularnej pożyczki gotówkowej udzielanej na wyjątkowo prostych i przejrzystych warunkach.
 • 07.06.2016

  Moje ING mobile - nowa aplikacja mobilna ING Banku Śląskiego

  Od połowy czerwca bieżącego roku klienci indywidualni ING Banku Śląskiego będą mogli korzystać z nowej aplikacji Moje ING Mobile.
 • 07.06.2016

  Nowe lokaty w ofercie Banku SMART i BIZ Banku

  W dniem 1 czerwca bieżącego roku do oferty depozytowej Banku SMART oraz BIZ Banku trafiły nowe lokaty, których oprocentowanie w skali roku wynieść może 2,65%.
 • 06.06.2016

  Pakiet Kredytowy dla Mikro Firm - nowa oferta w Alior Banku

  W Alior Banku pojawił się niezwykle kompleksowy pakiet kredytowy skierowany do małych firm, który może stanowić znaczące wsparcie w realizacji nawet najbardziej rozbudowanych projektów.

Najlepsze oferty banków

Kredyty hipoteczne
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów
Kredyty gotówkowe
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów
Lokaty
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów