Międzynarodowe przekazy pieniężne MoneyGram dostępne w placówkach Banku BPS
2009-01-08 15:32:00
Bank BPS nawiązał współpracę z z firmą MoneyGram International w zakresie realizacji usługi przekazów pieniężnych między osobami fizycznymi. Korzystając z przekazów pieniężnych MoneyGram, klienci mogą w bezpieczny sposób wysyłać i odbierać ...

Bank BPS nawiązał współpracę z z firmą MoneyGram International w zakresie realizacji usługi przekazów pieniężnych między osobami fizycznymi. Korzystając z przekazów pieniężnych MoneyGram, klienci mogą w bezpieczny sposób wysyłać i odbierać pieniędze na całym świecie w ciągu kilku minut. Ani osoba wysyłająca pieniądze, ani odbiorca nie muszą posiadać konta bankowego.

porównaj kredyt hipoteczny w Banki.pl

sprawdź

Odbiorcy przekazów w Polsce mogą wypłacać pieniądze w złotych, w dolarach amerykańskich oraz w euro. Możliwość wyboru waluty pozwala na wysyłanie i otrzymywanie pieniędzy w tej samej walucie, dzięki czemu  unika się kosztów wymiany walut.

Mark Crowson, menadżer odpowiadający w MoneyGram za rynki Europy Północnej, stwierdził, że fakt podpisania umowy o współpracy jest jednym z dowodów na zaangażowanie MoneyGram na rynku polskim. "Współpraca MoneyGram z Grupą BPS uzupełnia dotychczasową sieć agentów MoneyGram w Polsce oraz pokazuje zaangażowanie w naszą obecność w tym regionie świata. Cieszymy się, że Bank BPS oraz zrzeszone banki spółdzielcze dołączą do sieci oferującej usługi MoneyGram. Ta współpraca zapewni polskim klientom MoneyGram możliwość odbierania i przesyłania pieniędzy  w dogodnych lokalizacjach w całym kraju przy zachowaniu najwyższej jakości obsługi."

"Cieszymy się z wprowadzenia przekazów pieniężnych MoneyGram do sieci naszych placówek. Usługi te zapewniają naszym obecnym klientom oszczędne, wygodne, ale i bezpieczne przekazywanie pieniędzy, jak również zwiększają atrakcyjność naszych placówek w oczach nowych klientów."powiedział Łukasz Zieliński, koordynator projektu, Departament Operacji Krajowych i Zagranicznych Banku BPS.

Wkrótce do współpracy będą przystępowały zainteresowane zrzeszone banki spółdzielcze.

Firma MoneyGram International działa w 180 krajach przez sieć obejmującą ponad 157 000 punktów agencyjnych, w tym placówki Banku BPS oraz zrzeszonych banków spółdzielczych przystępujących do współpracy z MoneyGram.

Najlepsze oferty banków

Kredyty hipoteczne
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów
Kredyty gotówkowe
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów
Lokaty
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów