Promocja lokat pocztowych o stałym oprocentowaniu.
2004-02-12 15:06:11
10 lutego br. rozpoczęła się promocja lokat pocztowych o stałym oprocentowaniu.
Klient, który od 10 lutego do 31 marca 2004 roku założy lokatę pocztową o stałym oprocentowaniu na 3 lub 6 miesięcy może wziąć udział w konkursie i wygrać samochód FIAT PANDA DYNAMIC. Ponadto można wygrać sprzęt RTV i gospodarstwa domowego oraz oryginalne kubki bankowe.Lokaty Pocztowe dostępne są w urzędach pocztowych w całej Polsce i placówkach BP SA.

Zakładając lokatę promocyjną klient otrzymuje gwarancję, ze jego oszczędności przyniosą stały zysk, oprocentowanie nie zmieni się w okresie trwania umowy. Lokata na 3 miesiące oferowana w promocji oprocentowana jest na 4% w stosunku rocznym, a oprocentowanielokat półrocznych wynosi 4,5%.

Aby wziąć udział w promocyjnym konkursie, trzeba zaproponować hasło promujące lokaty Banku Pocztowego oferowane na Poczcie. Kupony konkursowe są załączone są do ulotek informacyjnych eksponowanych na Poczcie i w placówkach Banku Pocztowego.

Warunkiem udziału w losowaniu nagród, oprócz podania hasła, jest utrzymanie lokaty przez minimum 3 miesiące. Założone wcześniej lokaty na 3 i 6 miesięcy o stałym oprocentowaniu, które odnawiają się w okresie trwania promocji, upoważniają do wzięcia udziału w Konkursie.

Informacje dostarczył serwis: prnews.pl

Najlepsze oferty banków

Kredyty hipoteczne
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów
Kredyty gotówkowe
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów
Lokaty
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów