Stan rachunku w bankomatach PKO BP
2004-08-03 14:03:30
PKO Bank Polski uruchomił kolejną funkcję w sieci bankomatów PKO BP, która umożliwia klientom sprawdzanie salda rachunku oraz stanu dostępnych środków.Nowa usługa jest dostępna dla blisko 4,2 mln posiadaczy kart debetowych Visa Electron, PKO Ekspres, PKO Ekspres z mikroprocesorem, PKO Ekspres z wizerunkami Platinium i Aurum i kart dla młodzieży PKO Graffiti wydanej do rachunku Superkonto Graffiti.

Wydruk potwierdzenia wypłaty gotówki oprócz kwoty zrealizowanej transakcji zawiera dodatkowo dwie pozycje: saldo rachunku oraz dostępne środki (saldo rachunku powiększone o limit niewykorzystanego kredytu odnawialnego lub o dopuszczalne saldo debetowe).

Warto podkreślić, że PKO Bank Polski jest największym wydawcą kart bankowych w Polsce, jego udział w rynku wynosi ponad 35%. W portfelach klientów banku łącznie znajduje się według stanu na koniec czerwca br. ponad 5,1 mln kart. Bank posiada największą liczbę bankomatów, liczącą ponad 1785 urządzeń. Bankomaty PKO Banku Polskiego, to urządzenia służące nie tylko do wypłaty gotówki. Wszystkie z nich umożliwiają zakup kart SIMPLUS, a ponad 800 jest wyposażonych w funkcję depozytową, przy użyciu której klienci mogą realizować wiele transakcji bankowych m.in.: dokonywać gotówkowych i bezgotówkowych przelewów, wpłat gotówki na wybrane rachunki, spłacać zadłużenie z karty kredytowej.

Informacje dostarczył serwis: prnews.pl

Najlepsze oferty banków

Kredyty hipoteczne
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów
Kredyty gotówkowe
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów
Lokaty
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów