Bank Pocztowy nawiązał współpracę z MoneyGram International
2008-10-29 21:46:00
MoneyGram International, firma specjalizująca się w międzynarodowym transferze gotówki i Bank Pocztowy ogłosiły dziś, że Bank Pocztowy dołącza do sieci oferującej transfer pieniędzy za pośrednictwem MoneyGram. Usługa wypłaty gotówki przesłanej z zagranicy ...

MoneyGram International, firma specjalizująca się w międzynarodowym transferze gotówki i Bank Pocztowy ogłosiły dziś, że Bank Pocztowy dołącza do sieci oferującej transfer pieniędzy za pośrednictwem MoneyGram. Usługa wypłaty gotówki przesłanej z zagranicy dostępna będzie w ponad 4200 punktach na terenie całej Polski.

porównaj kredyt samochodowy w Banki.pl

sprawdź

- Jest to dla nas ważne wydarzenie, dające Bankowi Pocztowemu nie tylko prestiż, wynikający ze współpracy z uznaną korporacją o międzynarodowym zasięgu, ale przede wszystkim zapewnienie naszym klientom dostępu do usług transferu gotówki na najwyższym światowym poziomiemówi Piotr Kamiński, Prezes Banku Pocztowego.

Współpraca Banku Pocztowego z MoneyGram przyniesie dodatkowe korzyści zarówno klientom Banku, jak i Poczty Polskiej. Będą oni mogli korzystać z usługi międzynarodowego przekazu pieniężnego w 180 krajach i terytoriach na terenie całego świata.

Od 20 października usługa dostępna jest w szerokiej sieci placówek Banku Pocztowego i Urzędów Pocztowych, a więc w ponad 4200 punktach na terenie całego kraju. Będzie to największa sieć realizująca wypłaty MoneyGram w Polsce.

Poza łatwym dostępem do międzynarodowego transferu pieniędzy niewątpliwą zaletą usługi jest krótki czas oczekiwania na przepływ środków. Wystarczy odwiedzić jeden z punktów Banku Pocztowego, wypełnić krótki formularz i już za chwilę można odebrać pieniądze. Klienci nie muszą nawet posiadać konta bankowego czy karty kredytowej.

- Trudno sobie wyobrazić, by istniał sposób szybszego i bezpieczniejszego transferu gotówki, niż za pośrednictwem MoneyGram. Zlecenie nadane za granicą może być odebrane w Polsce w ciągu zaledwie 10 minutmówi Piotr Sikora, Członek Zarządu Banku Pocztowego S.A., nadzorujący projekt współpracy z MoneyGram.

- Czujemy się zaszczyceni, że Bank Pocztowy dołącza do grona firm współpracujących z MoneyGram International. Ta  współpraca firmy specjalizującej się w międzynarodowym transferze pieniędzy z szanowaną w Polsce marką, posiadającą  jedną z najszerszych sieci sprzedaży daje klientom możliwość odbioru gotówki przesłanej z zagranicy w wygodnej dla nich lokalizacji. Klienci mogą teraz dokonywać międzynarodowych transferów gotówki za pośrednictwem punktów Banku Pocztowego w praktycznie każdym miejscu w Polsce - dodaje Mark Crowson, regionalny manager MoneyGram International.

Najlepsze oferty banków

Kredyty hipoteczne
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów
Kredyty gotówkowe
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów
Lokaty
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów