Comperia.pl S.A.
ul. Konstruktorska 13 (wejście F)
02-673 Warszawa
Tel./Fax: +48 22 642 91 19
e-mail: mail do comperia

Polityka prywatności

Spółka Comperia.pl S.A. ("Spółka"), wydawca serwisu Comperia.pl bardzo ceni sobie prywatność danych swoich Użytkowników.

Treści zawarte w serwisie w większości przypadków nie wymagają podawania przez Użytkownika danych osobowych, jednakże rejestracja danych osobowych (dane, o które zostaniesz poproszony to imię, nazwisko, email, numer telefonu oraz miasto zamieszkania) jest w każdej chwili możliwa i dobrowolna. Dane osobowe zebrane w formularzu rejestracyjnym są wykorzystywane wyłącznie przez Comperia.pl S.A. w związku obsługą Użytkownika i świadczeniem Usług przez Spółkę, a w szczególności do kontaktu mailowego oraz telefonicznego ze strony eksperta comperia.pl oraz przesyłania newslettera Comperia.pl.

Comperia.pl S.A. nie sprzedaje, nie odstępuje i nie wypożycza innym podmiotom i instytucjom danych osobowych swoich Użytkowników. Odstępstwo od tej reguły może nastąpić wyłącznie za wyraźną zgodą lub na prośbę Użytkownika.

Kontakt z ekspertem Banki.pl

Wybór opcji: kontakt z ekspertem Comperia wymaga obligatoryjnie rejestracji danych osobowych (wymienionych powyżej) w celu umożliwienia efektywnego świadczenia usług przez Spółkę na rzecz Użytkownika. Informacje z formularza kontaktowego wykorzystywane będą do nawiązywania kontaktu z Użytkownikiem. Zarówno te, jak i wszelkie inne informacje przetwarzane i przechowywane są przez Spółkę z zachowaniem należytych norm bezpieczeństwa i poufności oraz zgodnie z przepisami polskiego prawa.

Serwis Banki.pl umożliwia modyfikację (w sekcji Edytuj Profil) lub całkowite usunięcie swoich danych osobowych z bazy danych (w celu kontaktu w sprawie całkowitego usunięcia danych udostępniamy adres: mail do comperia).

Newsletter Banki.pl

W formularzu rejestracyjnym Spółka prosi o wyrażenie zgody na wysyłanie na podany przez Ciebie adres mailowy Newslettera Banki.pl (wyrażenie zgody jest dobrowolne i nie wpływa na efektywność świadczenia innych usług przez Spółkę). Newsletter Banki.pl można również zamówić oddzielnie w zakładce newsletter.

Newsletter Banki.pl to zestaw najnowszych danych, porad, komentarzy związanych z tematyką kredytów hipotecznych, gotówkowych, samochodowych, funduszy inwestycyjnych, kart kredytowych i innych produktów finansowych. Mogą to być również informacje marketingowe od naszych Partnerów w zakresie oferowanych przez nich produktów. Rezygnacja z otrzymywania powyższych materiałów jest w każdej chwili możliwa w edycji profilu Użytkownika na stronie WWW.

Cookies (ciasteczka) i szyfrowanie informacji

Podczas wypełniania wniosków rejestracyjnych zostaje otwarty specjalny kanał, szyfrowany technologią SSL, którego podsłuch jest niemożliwy. Za jakość połączenia kanału SSL odpowiada jego operator.