Szczegóły oferty

 
 • Kredyt:  240 000 PLN / 30 lat
 • Wysokość raty:   PLN / miesiąc
 • Oprocentowanie:   % / w skali roku
 • Prowizja:   PLN / jednorazowa
Więcej szczegółów:

Koszt miesięczny obsługi kredytu

 

Komentarze

Wysokość raty1 220.33 PLN Podana rata została skalkulowana dla pożądanej wysokości kredytu. Oprocentowanie stanowi sumę zmiennej stopy rynkowej (WIBOR) oraz stałej marży (zarobku) banku. Wysokość raty może się zmieniać w wyniku zmiany stopy WIBOR.
Oprocentowanie nominalne4.53 % 
w tymmarża  2.80 % 
WIBOR  1.73 % 
Oprocentowanie rzeczywiste4.86 % 
Ubezpieczenie pomostowe199.20 PLN Składka płatna miesięcznie do czasu dostarczenia odpisu z księgi wieczystej z prawomocnym wpisem hipoteki na rzecz banku. Wysokość składki jest naliczona od docelowej wysokości wypłaconego kredytu.

Prowizja za podwyższone ryzyko - opłata za okres jednego roku wynosi 1% przyznanej kwoty kredytu i jest pobierana w miesięcznych ratach w ósmym dniu każdego miesiąca począwszy od miesiąca następującego po miesiącu, w którym został uruchomiony kredyt lub jego pierwsza transza. Ostatnia opłata pobierana jest za miesiąc, w którym Bank otrzyma odpis z księgi wieczystej prowadzonej dla nieruchomości/spółdzielczego własnościowego prawa stanowiącego zabezpieczenie kredytu z prawomocnym wpisem pierwszej hipoteki na rzecz Banku.
Polisa na życie48.00 PLN Ubezpieczenie jest obowiązkowe. w ofercie Banku znajduje się Indywidualne ubezpieczenie na życie kredytobiorców/pożyczkobiorców, stosowane jako jedno z zabezpieczeń kredytu hipotecznego. Składka ubezpieczeniowa wynosi 0,02% sumy ubezpieczenia miesięcznie, zgodnie ze stopą składki zawartą we Wniosku-Polisie i pobierana jest 1 dnia każdego miesiąca kalendarzowego z rachunku w Banku Millenium służącego do obsługi kredytu.

Koszt przyznania kredytu

 

 

Prowizja0.00 PLN W ramach najnowszej Promocji Bank Millennium nie pobiera prowizji.
Ubezpieczenie Niskiego Wkładu Własnego0.00 PLN Bank nie pobiera opłat z tytułu Ubezpieczenia Niskiego Wkładu.
Polisa ubezpieczeniowa576.00 PLN Ubezpieczenie jest obowiązkowe. w ofercie Banku znajduje się Indywidualne ubezpieczenie na życie kredytobiorców/pożyczkobiorców, stosowane jako jedno z zabezpieczeń kredytu hipotecznego. Składka ubezpieczeniowa wynosi 0,02% sumy ubezpieczenia miesięcznie, zgodnie ze stopą składki zawartą we Wniosku-Polisie i pobierana jest 1 dnia każdego miesiąca kalendarzowego z rachunku w Banku Millenium służącego do obsługi kredytu.
Wycena nieruchomosci480.00 PLN Wycenę zleca samodzielnie i zawsze w bezpośrednim kontakcie z rzeczoznawcą klient. Operat szacunkowy jest wymagany w BM w przypadku każdej transakcji i może być dostarczony przez klienta wraz z wnioskiem o udzielenie informacji o kredycie lub po WOK.
Suma kosztów
1 056.00 PLN
  

Dodatkowe informacje

 

 

WekselNIE  Bank nie wymaga weksla jako dodatkowego zabezpieczenia kredytu.
Wcześniejsza spłata kredytu0.00 % 
Plusy oferty
  
 • Bank nie pobiera opłat z tytułu Ubezpieczenia Niskiego Wkładu
 • Możliwość uzyskania środków na różnorodne cele
 • Wakacje kredytowe
Minusy oferty  
 • W przypadku spłaty kredytu w kwocie powyżej 30% aktualnego zadłużenia w 4 pierwszych latach pobierana jest prowizja
Ocena klientów:
  Millennium

Forum (1)

Dodaj wątek (+)
x zamknij
 • Tam jest niemila obs [0]
  Tam jest niemila obsługa. Traktują ludzi z gf3ry, deuosntrmją jaką to łaskę robią dając pozyczkę. A do tego nie odbieraja telefonf3w. Przez trzy dni nie moglam się do nich dodzwonić.
  2013-09-29 // 06:51:17
  Abhilash
  odpowiedz
  x zamknij