Szczegóły oferty

BOŚ
BOŚ
Kredyt hipoteczny
 
 • Kredyt:  240 000 PLN / 30 lat
 • Wysokość raty:  1163.86 PLN / miesiąc
 • Oprocentowanie:  4.5 % / w skali roku
 • Prowizja:  4800 PLN / jednorazowa
BOŚ
Więcej szczegółów:

Koszt miesięczny obsługi kredytu

 

Komentarze

Wysokość raty1 163.86 PLN Podana rata została skalkulowana dla pożądanej wysokości kredytu. W celu osiągnięcia wysokiej rzetelności i porównywalności ofert oprocentowanie jest podawane jako suma stałej marży (zarobku) banku oraz aktualnej, rynkowej stawki WIBOR (może się różnić od stosowanej na daną chwilę przez bank). Może to być przyczyną istnienia chwilowych różnic w wysokości rat podawanych w danym momencie przez bank oraz porównywarkę, jednak umożliwia świadome podjęcie optymalnej decyzji finansowej. Bank zastrzega sobie prawo do zmiany warunków oferty. Bank w wyliczaniu oprocentowania stosuje stopę WIBOR 6m.


Bank oferuję obniżkę marży dla pracowników sektora finansowego oraz dla posiadaczy karty dużej rodziny.

Oprocentowanie nominalne4.13 % 
w tymmarża  2.40 % 
WIBOR  1.73 % 
Oprocentowanie rzeczywiste4.50 % 
Ubezpieczenie pomostowe0.00 PLN Koszt ubezpieczenia ponosi Bank. Do czasu wniesienia brakującego wkładu własnego marża kredytu podwyższana jest o 1 p.p.
Polisa na życie0.00 PLN Bank nie wymaga dodatkowego zabezpieczenia w postaci cesji polisy na życie.

Koszt przyznania kredytu

 

 

Prowizja4 800.00 PLN Prowizja wynosi 2% kwoty kredytu, minimalnie 300 zł.
Ubezpieczenie Niskiego Wkładu Własnego I rata85.20 PLN Bank podwyższa marżę z tytułu Ubezpieczenia Niskiego Wkładu. Podana wartość jest różnicą między ratą kredytu z podwyższoną marżą oraz kredytu z bazową marżą i jest miesięcznym kosztem z tytułu Ubezpieczenia Niskiego Wkładu ponoszonym przez Kredytobiorcę.
Koszt UNW za pierwsze 3 lata2 556.00 PLN Podana stawka została podana wyłącznie w celach porównawczych i prezentuje wysokość opłaty z tytułu Ubezpieczenia Niskiego Wkładu za pierwsze 36 miesięcy od uruchomienia kredytu. W rzeczywistości bank pobiera opłatę każdego miesiąca.
Całkowity koszt UNW2 556.00 PLN Podana stawka jest całkowitym kosztem Ubezpieczenia Niskiego Wkładu Własnego przez cały okres kredytowania.
Polisa ubezpieczeniowa0.00 PLN Bank nie wymaga wykupienia dodatkowych, poza standardowymi (ubezpieczenie nieruchomości, ubezpieczenie pomostowe, ubezpieczenie brakującego wkładu) polis ubezpieczeniowych.

Ubezpieczenie wymagane w następujących przypadkach:

- okres kredytowania w sumie z wiekiem kredytobiorcy przekracza 70 lat.
Wycena nieruchomosci550.00 PLN Podana wartość ma charakter szacunkowy. Zależy od indywidualnych negocjacji z rzeczoznawcą oraz stawek obowiązujących w danym regionie.

Wycena jeśli jest konieczna to Klient przeprowadza ją na własny koszt lub konieczna poprzez Bank zleca wykonanie firmie wspólpracującej z bankiem. Dla wybranych rodzajów nieruchomości Bank może odstapic od wyceny - wówczas wykonywana jest ocena wartości nieruchomości, ktorej koszt ponosi Klient.
Suma kosztów
7 906.00 PLN
  

Dodatkowe informacje

 

 

WekselTAK  Bank wymaga weksla in blanco z deklaracją wekslową jako dodatkowego zabezpieczenia do końca spłaty kredytu.
Wcześniejsza spłata kredytu2.00 % Jeżeli wcześniejsza spłata kredytu nastąpi w ciągu pierwszych 5 lat od momentu podpisania umowy kredytowej to prowizja wynosi 2% od kwoty spłacanej przed terminem, min. 200 zł.

Po upływie 5 lat Bank nie pobiera prowizji za wcześniejszą spłatę kredytu.
Plusy oferty
  
 • Możliwość zawieszenia spłaty kapitału lub wakacje kredytowe
 • Brak ograniczeń w maksymalnej kwocie kredytu
Minusy oferty  
  Ocena klientów:
    BOŚ

  Forum (0)

  Dodaj wątek (+)
  x zamknij
  Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
  Bądź pierwszy! Rozpocznij dyskusję na ten temat!