Szczegóły oferty

Raiffeisen Polbank
Raiffeisen Polbank
Pożyczka hipoteczna
 
  • Kredyt:  150 000 PLN / 20 lat
  • Wysokość raty:  1077.24 PLN / miesiąc
  • Oprocentowanie:  6.25 % / w skali roku
  • Prowizja:  0 PLN / jednorazowa
Raiffeisen Polbank
Więcej szczegółów:

Koszt miesięczny obsługi kredytu

 

Komentarze

Wysokość raty1 077.24 PLN Podana rata została skalkulowana dla pożądanej wysokości kredytu. W celu osiągnięcia wysokiej rzetelności i porównywalności ofert porównywarka podaje oprocentowanie konstruowane w oparciu o stałą bankową marżę (zarobek banku) oraz aktualną, rynkową stawkę WIBOR (może się różnić od stosowanej na daną chwilę przez bank). Może to być przyczyną istnienia chwilowych różnic w wysokości rat podawanych w danym momencie przez bank oraz porównywarka, jednak umożliwia świadome podjęcie optymalnej decyzji finansowej.

Istnieje możliwość obniżenia zaprezentowanej marży o:

1. - 0,10% comiesięczne zasilanie konta w Banku kwotą 2 500 zł oraz posiadanie karty debetowej wydawanej do konta nieprzerwanie w całym okresie kredytowania

2. - 0,10% posiadanie karty kredytowej lub Limitu zadłużenia w koncie lub Kredytu Bezpiecznego w Banku w całym okresie kredytowania

3. - 0,40% przystąpienie do oferowanego przez Bank grupowego ubezpieczenie na życie oraz wskazanie Banku jako uposażonego z tytułu tego ubezpieczenia

4. - 0,40% przystąpienie do oferowanego przez Bank grupowego ubezpieczenia na wypadek utraty stałego źródła dochodów oraz dokonanie na rzecz Banku cesji praw do odbioru świadczenia z tytułu tego ubezpieczenia

5. - 0,10% przystąpienie do oferowanego przez Bank grupowego ubezpieczenia nieruchomości oraz dokonanie na rzecz Banku cesji paw do odbioru świadczenia z tytułu tego ubezpieczenia.
Oprocentowanie nominalne6.03 % 
w tymmarża  4.30 % 
WIBOR  1.73 % 
Oprocentowanie rzeczywiste6.25 % 
Ubezpieczenie pomostowe0.00 PLN Marża podwyższona o 1,50% do czasu wpisu hipoteki.
Polisa na życie0.00 PLN Bank może wymagać dodatkowego zabezpieczenia w postaci cesji z polisy ubezpieczenia na życie w przypadku gdy jest jeden wnioskodawca lub tylko jednej osoby dochody liczone są do zdolności kredytowe oraz gdy dzień spłaty ostatniej raty wypada w wieku pow. 65 roku życia.

Koszt przyznania kredytu

 

 

Prowizja0.00 PLN Bank nie pobiera prowizji za udzielenie pożyczki.
Ubezpieczenie niskiego wkładu wlasnego0.00 PLN Dla wybranej kwoty kredytu i wartości nieruchomości bank nie wymaga Ubezpieczenia Niskiego Wkładu.
Polisa ubezpieczeniowa0.00 PLN Bank może wymagać dodatkowego zabezpieczenia w postaci cesji z polisy ubezpieczenia na życie w przypadku gdy jest jeden wnioskodawca lub tylko jednej osoby dochody liczone są do zdolności kredytowe oraz gdy dzień spłaty ostatniej raty wypada w wieku pow. 65 roku życia.
Wycena nieruchomosci500.00 PLN Zewnętrzna wycena nieruchomości wymagana jest przy gruntach niezabudowanych, nieruchomościach w budowie, nieruchomościach powyżej 3 mln PLN . Koszt zależy od indywidualnych negocjacji z rzeczoznawcą i stawek obowiązujących w danym regionie. W pozostałych przypadkach bank szacuje wartość- 300 PLN (mieszkanie) 500 PLN (budynek mieszkalny).
Suma kosztów
500.00 PLN
  

Dodatkowe informacje

 

 

WekselNIE  Bank może jednak zażądać wystawienia weksla in blanco wraz z deklaracją wekslową w przypadku, gdy uruchomienie Kredytu następuje przed ustanowieniem hipoteki na nieruchomości osoby trzeciej.
Wcześniejsza spłata kredytu1.50 % Prowizja za wcześniejszą spłatę wynosi 1,50% od kwoty wcześniejszej spłaty dokonywanej w ciągu 5 lat od uruchomienia kredytu/pierwszej transzy kredytu, jednak nie mniej niż 500 zł.

Brak opłat za wcześniejszą spłatę po upływie 5 lat od uruchomienia kredytu/pierwszej transzy kredytu.
Przewalutowaniena PLN 0.00 % Przewalutowanie kredytu nie jest związane z dodatkową opłatą. Liczba przewalutowań jest nieograniczona.
na EUR 0.00 % Przewalutowanie kredytu nie jest związane z dodatkową opłatą. Liczba przewalutowań jest nieograniczona.
na CHF 0.00 % Przewalutowanie kredytu nie jest związane z dodatkową opłatą. Liczba przewalutowań jest nieograniczona.
na USD 0.00 % 
Plusy oferty
  
  • Szybka decyzja kredytowa
  • Maksymalna kwota pożyczki do 70% wartości nieruchomości
Minusy oferty  
  • Maksymalna kwota uzależniona jest od zdolności kredytowej wnioskodawcy
Ocena klientów:
  Raiffeisen Polbank

Forum (0)

Dodaj wątek (+)
x zamknij
Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Bądź pierwszy! Rozpocznij dyskusję na ten temat!