Oprocentowanie do 30% niższe w ramach konsolidacji w Credit Agricole

28.08.2016
Oprocentowanie do 30% niższe w ramach konsolidacji w Credit Agricole

Nawet do 30% na obniżce oprocentowania mogą zyskać kredytobiorcy, którzy zdecydują się na przeniesienie posiadanego kredytu gotówkowego do Credit Agricole. Bank Nie tylko obniży odsetki, ale i zaoferuje gwarancję niezmienności wysokości raty przez cały okres spłaty zadłużenia.

Po przeniesieniu kredytu można obniżyć jego oprocentowanie nawet do 5% w skali roku. By skorzystać z promocji wystarczy przenieść przynajmniej jeden kredytów gotówkowy. Bank mimo wszystko zachęca, by poddawać konsolidacji większą liczbę zadłużeń, np. dodatkowe kredyty ratalne, limity na kartach kredytowych czy w kontach osobistych.

Gwarancja niezmiennej raty

Tym, co ma szczególnie zachęcić klientów do skorzystania z opcji oferowanej przez Credit Agricole, jest gwarancja stałości raty. Skutkuje ona tym, że zaproponowana przez bank rata pozostanie w stałej wysokości już do końca spłaty zadłużenia. To z kolei zapewni kredytobiorcy bezpieczeństwo finansowe. Nie okaże dzięki temu się z dnia na dzień, że jego rata gwałtownie wzrośnie w przypadku znacznej podwyżki stóp procentowych NBP, a w konsekwencji i WIBOR-u, który jest bazową (zmienną) częścią oprocentowania każdego kredytu rozliczanego w złotówkach.

Wymóg: ubezpieczenie

Najniższe oprocentowanie, jakie może zaproponować Credit Agricole w ramach promocji to 5% w skali roku. By skorzystać z oferty, należy wykupić ubezpieczenie spłaty kredytu (wykupione niekoniecznie za pośrednictwem Credit Agricole - można w tym celu wybrać polisę dowolnego ubezpieczyciela). Prowizja za udzielenie kredytu naliczana jest od wnioskowanej kwoty, a jej minimalna wysokość to 5,9%.

Same formalności bank ograniczył do minimum. Wystarczy przedstawić dokumenty potwierdzające warunki spłaty konsolidowanych zobowiązań (z innego banku lub SKOK-u).

Promocja kredytu konsolidacyjnego w Credit Agricole potrwa do 30 września.

, ekspert Comperia.pl
Najlepsze oferty banków

Kredyty hipoteczne
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów
Kredyty gotówkowe
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów
Lokaty
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów