Oprocentowanie 3% i 2% prowizji: promocja pożyczki w Banku Millennium

22.11.2016
Oprocentowanie 3% i 2% prowizji: promocja pożyczki w Banku Millennium

Ruszyła promocja Pożyczki Gotówkowej Banku Millennium, w ramach której klienci wnioskujący o pożyczkę z 12-miesięcznym terminem spłaty otrzymają oprocentowanie w wysokości 3% oraz zapłacą jedynie 2% prowizji. Promocją objęte są pożyczki z ubezpieczeniem.

2% prowizji i oprocentowanie na poziomie 3% w skali roku to warunki najnowszej promocji Pożyczki Gotówkowej w Banku Millennium. Niskie oprocentowanie i obniżona prowizja obowiązują w przypadku umów zawieranych na okres 12 miesięcy. Warunkiem przystąpienia do promocji jest skorzystanie z oferty kredytu ubezpieczonego.

Jak złożyć wniosek?

Promocja "Pożyczka 3, 2, 1 start!", którą przygotował Bank Millennium, skierowana jest do osób, które nie spłacają Pożyczki Gotówkowej w Banku Millennium i - co istotne - nie posiadali jej w ciągu roku wstecz (licząc od dnia skorzystania z promocji). Wniosek pożyczkowy można złożyć w dowolnym oddziale banku, poprzez TeleMillennium oraz Millenet. Wraz z początkiem przyszłego roku (już od 1 stycznia) oferta zostanie udostępniona także poprzez aplikację mobilną.

Pieniądze uzyskane w ramach pożyczki mogą być dostępne dla klienta nawet w dzień od zawarcia umowy. Z promocji można skorzystać tylko raz w czasie jej trwania.

Gwarancja najniższego oprocentowania

Oferta pożyczki promocyjnej jest objęta gwarancją najniższego oprocentowania. Jak ona działa? Jeśli w ciągu 30 dni od podpisania umowy kredytowej klient znajdzie tańszą ofertę dla identycznej kwoty i takiego samego okresu kredytowania, Bank Millenium obniż oprocentowanie jego pożyczki i zwróci mu różnicę odsetek, które już zostały uregulowane w ramach spłaty rat kredytu.

Korzyści z ubezpieczenia pożyczki

Zawierając podczas podpisywania umowy kredytowej ubezpieczenie "Bezpieczna pożyczka", klient uzyskuje ochronę na wypadek:

  • utraty pracy lub hospitalizacji wskutek nieszczęśliwego wypadku,

  • okresowej niezdolności do pracy lub śmierci w konsekwencji doznania nieszczęśliwego wypadku,

  • całkowitej niezdolności do pracy lub inwalidztwa skutkiem uczestnictwa w nieszczęśliwym wypadku,

  • poważnego zachorowania,

  • śmierci.

Promocja pożyczki Banku Millennium potrwa do 3 marca 2017 r. Osoby chcące poznać szczegóły oferty mogą odszukać je w regulaminie oferty dostępnym w oddziałach banku i na jego stronie internetowej.

, ekspert Comperia.pl
Najlepsze oferty banków

Kredyty hipoteczne
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów
Kredyty gotówkowe
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów
Lokaty
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów