T-Mobile UB: kredyt online do 3,5 tys. zł w... 10 minut!

08.04.2017
T-Mobile UB: kredyt online do 3,5 tys. zł w... 10 minut!

Szukasz drobnej i szybkiej pożyczki przez Internet? Już nie musisz zaciągać jej w parabanku: T-Mobile umożliwiło skorzystanie z nowej, całkowicie zdigitalizowanej ścieżki kredytowej. Bez wychodzenia z domu możesz pożyczyć do 3,5 tys. zł - i to nawet w 10 minut.

Postęp procesów digitalizacji usług finansowych widać gołym okiem na każdym kroku. Do niedawna główną bolączką zarówno bankowców, jak i klientów, pozostawały jednak procedury kredytowe, które utrudniały konsumentom zaciąganie szybkich pożyczek. Wnioskowanie o kredyt nie tylko było czasochłonne, ale i mało wygodne, ponieważ wiązało się z koniecznością wizyty w oddziale nawet w przypadku chęci skorzystania z oferty reklamowanej jako on-line. Mimo że już od dawna można było złożyć przez Internet wniosek o kredyt w wielu bankach, to już na samo podpisanie umowy kredytowej trzeba było się zgłosić osobiście do oddziału. I to jednak się zmienia.

Wystarczy 10 min przed komputerem

Teraz wystarczy zaledwie 10 minut, żeby dostać kredyt całkowicie on-line. Taką opcję przygotował w T-Mobile UB. Oferta dostępna jest zarówno dla obecnych, jak i nowych klientów banku.

Do uzyskania kredytu wystarczy kilka prostych kroków. Najpierw należy uzupełnić internetowy formularz, na podstawie którego bank oceni zdolność kredytową wnioskodawcy. W przypadku pozytywnej decyzji kredytowej, klientowi przedstawiane są szczegóły proponowanej pożyczki.

Tożsamość potwierdzisz przelewem

By zawrzeć umowę kredytową, w większości przypadków nie trzeba wychodzić z domu, czy nawet kontaktować z infolinią banku. Wystarczy dokonać przelewu weryfikacyjnego na 1 zł ze swojego konta osobistego (w dowolnym banku) na rachunek wymieniony w umowie kredytu.

Dla stałych klientów: do 20 000 zł

Osoby, które już są klientami T-Mobile UB, mogą wnioskować w ten sposób o kwotę dużo wyższą - nawet 20 000 zł, a wniosek kredytowy mogą złożyć za pośrednictwem bankowości elektronicznej. W tych przypadkach zostanie znacznie uproszczona procedura wnioskowania - nie trzeba będzie wypełniać na wniosku swoich danych osobowych, a nawet wykonywać przelewu weryfikacyjnego.

, ekspert Comperia.pl
Najlepsze oferty banków

Kredyty hipoteczne
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów
Kredyty gotówkowe
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów
Lokaty
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów