300 zł dla nowych klientów w mBanku

28.04.2017
300 zł dla nowych klientów w mBanku

MBank uruchomił kolejną turę akcji, w ramach której do zdobycia jest premia w wysokości 300 zł za założenie i aktywne korzystanie z konta. Jeśli dodatkowo weźmiemy udział w programie poleceń, zyskamy dodatkowe 50 zł.

W promocji wziąć mogą udział nowi klienci mBanku. Nowym klientem jest osoba, która nie posiada lub nie posiadała w mBanku rachunku osobistego lub oszczędnościowego po 1.01.2016 r.

Jak zdobyć premię od mBanku?

By uzyskać bonus 300 zł, należy otworzyć w mBanku konto osobiste (można to zrobić przez stronę internetową banku, składając wniosek on-line). Po aktywacji rachunku należy spełnić dodatkowe warunki:

  • wydać bezgotówkowo kartą i/lub BLIK-iem min. 250 zł w danym miesiącu,
  • zasilić rachunek kwotą w wysokości min. 1000 zł poprzez przelew z innego banku,
  • przynajmniej raz w ciągu półrocza zalogować się do aplikacji mobilnej.

Jeżeli będziemy płacić BLIK-iem lub kartą wydaną do rachunku, mBank będzie zwracał na nasze konto 2% wartości transakcji (max 50 zł miesięcznie). Ponieważ okres promocji potrwa przez 6 miesięcy, łącznie zyskać można 300 zł.

Przystępując do promocji, warto mieć na uwadze koszty, jakie generuje w mBanku korzystanie z karty płatniczej (samo konto nie generuje opłat w zakresie podstawowych usług).

Dodatkowe 50 zł z programu poleceń

300 zł to dla Ciebie za mało? MBank daje szansę na więcej. By zdobyć dodatkowe 50 zł, wystarczy, że weźmiesz udział w programie poleceń, zakładając konto z linku polecającego innej osoby (klienta mBanku). To jednak nie koniec. Bonus wypłacany jest pod warunkiem wykonania co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą w ciągu 60 dni od podpisania umowy.

Choć sama promocja potrwa do 31.01.2018 roku (do tego czasu będą wypłacane nagrody), to na przystąpienie do niej mamy czas jedynie do 31.05.2017 r. Premia pieniężna zostanie przekazana na konto, które zostało otworzone przez klienta biorącego udział w promocji.

Jeśli chcesz skorzystać z ofert, radzimy się spieszyć. Pamiętaj tylko, żeby mieć na uwadze warunki prowadzenia rachunku w mBanku. Czy jest się czego bać? W zasadzie: nie ma. EKonto Standard jest bezpłatne w zakresie podstawowych operacji bankowych. Bezpłatna może być również karta wydana do konta, jednak by tak się stało, trzeba pamiętać o aktywnym korzystaniu z niej (z opłaty miesięcznej zwalnia dokonywanie min. 5 operacji bezgotówkowych w miesiącu). Uczulamy przy tym, że darmowe są w mBanku jedynie wypłaty z bankomatów BZ WBK, Planet Cash i Euronetu w kwotach powyżej 100 zł. Pozostałe kosztują 7 zł.

, ekspert Comperia.pl
Najlepsze oferty banków

Kredyty hipoteczne
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów
Kredyty gotówkowe
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów
Lokaty
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów