Nawet 5% zwrotu zagranicznych wydatków z kartą od T-Mobile UB

15.05.2017
Nawet 5% zwrotu zagranicznych wydatków z kartą od T-Mobile UB

T-Mobile UB wprowadził właśnie do swojej oferty nową kartę kredytową, przygotowaną specjalnie dla podróżników: Mastercard Travel. Korzystając z oferty, można oszczędzać nawet 5% rocznie na zagranicznych wydatkach.

Karta Mastercard Travel umożliwia otrzymanie zwrotu części wydatków poniesionych podczas zagranicznych podróży. W ramach moneybacku można odzyskać do 5% (maksymalnie 560 zł rocznie) wartości rachunków opłaconych bezgotówkowo kartą poza granicami kraju.

Zwrot do 5% rocznie

Choć wspomniane 5% to wartość bardzo wysoka w porównaniu do obecnie dostępnych programów rabatowych i lojalnościowych, to trzeba zwrócić uwagę na jeden minus. A jest nim miesięczny limit możliwego zwrotu wydanych środków: 100 zł. Oznacza to, że wyjeżdżając na dwutygodniowy urlop, płacenie kartą Mastercard Travel pozwoli nam zaoszczędzić dzięki moneybackowi "tylko" 100 zł. Karta będzie zatem najbardziej atrakcyjna dla osób, które wyjeżdżają za granicę częściej niż na coroczne, krótkie wakacje.

Moneyback nie przysługuje od transakcji zrealizowanych na terenie Polski.

Punkty w programie lojalnościowym

Posiadacze Mastercard Travel mogą brać udział w programie lojalnościowym Mastercard Priceless Specials, w ramach którego będą otrzymywać punkty za płacenie kartą w wybranych sklepach. Zebrane punkty można następnie wymieniać na vouchery do sklepów, bilety do kina, lotnicze czy obniżać dzięki nim koszt wynajęcia hotelowego pokoju lub samochodu.

Dodatkowy voucher o wartości 250 zł

T-Mobile UB przygotował jeszcze jedną niespodziankę. Obosy, które do końca maja zawnioskują o kartę Mastercard Travel, otrzymają specjalny voucher o wartości 250 zł, który można wykorzystać w serwisie FRU.pl.

Koszty posiadania karty

Standardowo miesięczny koszt obsługi karty wynosi 8 zł, jednak jest to opłata warunkowa, czyli można uniknąć - wystarczy dokonywać co najmniej 4 transakcji bezgotówkowych kartą miesięcznie. W ramach promocji bank zrezygnował z pobierania tej opłaty aż do końca bieżącego roku.

Żeby otrzymać kartę Mastercard Travel, należy posiadać dochód w wysokości co najmniej 1 000 zł miesięcznie.

 

, ekspert Comperia.pl
Najlepsze oferty banków

Kredyty hipoteczne
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów
Kredyty gotówkowe
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów
Lokaty
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów