Promocja Pożyczki Gotówkowej na 4,99% w Banku Millennium

11.06.2017
Promocja Pożyczki Gotówkowej na 4,99% w Banku Millennium

Bank Millennium przygotował nową promocję Pożyczki Gotówkowej z oprocentowaniem 4,99%. Z oferty można skorzystać do końca września.

Promocja o wdzięcznej nazwie "Marzysz czy spełniasz" pozwala na uzyskanie pożyczki od 1 tys. zł do 20  tys. zł (brutto), której spłatę możemy rozłożyć na okres od 6 do 3 lat. Z oferty mogą skorzystać jedynie klienci, którzy w roku liczonego do dnia złożenia wniosku o finansowanie nie posiadali w Banku Millenium Pożyczki Gotówkowej. Oczywiście należy też wykazać się niezbędną zdolnością kredytową. Pozyskane w ten sposób pieniądze można przeznaczyć na dowolny cel.

O pożyczkę wnioskować można w oddziałach banku, poprzez aplikację mobilną, serwis bankowości internetowej Millenet oraz na infolinii (TeleMillennium). Pieniądze z umowy udostępniane są przez bank nawet w ciągu dnia od podpisania umowy. Z promocji każdy zainteresowany może skorzystać tylko raz w trakcie jej obowiązywania.

Osoby, które skuszą się na zaciągnięcie nowej pożyczki w Banku Millenium, otrzymają promocyjne oprocentowanie 4,99% (przez cały okres spłaty jest stałe) pod warunkiem wykupienia ubezpieczenia "Bezpieczna pożyczka". Promocja potrwa do 30 września 2017 r.

Bezpieczna Pożyczka

Polisa "Bezpieczna pożyczka" chroni ubezpieczonego w przypadku:

  • utraty stałych źródeł zarobkowania albo pobytu w szpitalu wskutek nieszczęśliwego wypadku,
  • okresowej niezdolności do pracy wskutek nieszczęśliwego wypadku,
  • całkowitej niezdolności do pracy albo inwalidztwa będących skutkiem nieszczęśliwego wypadku,
  • poważnej choroby,
  • śmierci.

Promocja Pożyczki Konsolidacyjnej

Jeśli szukasz sposobu na to, by zmniejszyć wysokość już spłacanych rat kredytów i pożyczek oraz chcesz zdobyć dodatkową gotówkę na inne potrzeby, Bank Millennium może Ci zaproponować inną promocję: Pożyczki Konsolidacyjnej "Niska rata, wygodna spłata". W jej przypadku dostępne jest również atrakcyjne, stałe oprocentowanie: w wysokości 5,55% dla kwoty konsolidowanych środków. W ramach oferty standardowej od tej kwoty pożyczkobiorca nie zapłaci ponadto prowizji. Oferta pozwala skonsolidować raty posiadanych pożyczek i kredytów, zadłużeń na kartach kredytowych czy linii debetowych w kontach osobistych. Ta promocja przeznaczona jest dla osób, które w momencie składania wniosku nie posiadają innej Pożyczki Gotówkowej czy Konsolidacyjnej w Banku Millennium. W tym przypadku również obligatoryjne jest zawarcie umowy ubezpieczenia "Bezpieczna pożyczka".

Na skorzystanie z promocji "Niska rata, wygodna spłata" klienci mają czas do 30 czerwca 2017 r.

, ekspert Comperia.pl
Najlepsze oferty banków

Kredyty hipoteczne
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów
Kredyty gotówkowe
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów
Lokaty
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów