0 zł prowizji i oprocentowanie 5,67% w Pożyczce Konsolidacyjnej w Banku Millennium

05.07.2017
0 zł prowizji i oprocentowanie 5,67% w Pożyczce Konsolidacyjnej w Banku Millennium

W Banku Millenium wystartowała promocja Pożyczki Konsolidacyjnej z oprocentowaniem stałym 5,67% i prowizją 0 zł. Dodatkowo bank wydłużył okres spłaty aż do 10 lat.

„Poczuj lekkość niskiej raty” - takim hasłem Bank Millennium promuje nową ofertę specjalną pożyczki konsolidacyjnej. Osoby, które przeznaczą część kwoty z pożyczki na spłatę zobowiązań finansowych w innych bankach (kredytów, limitów w kontach, zadłużenia na kartach kredytowych), mogą liczyć na niskie oprocentowanie: 5,67% i brak prowizji od konsolidowanych środków. Co to oznacza? Obniżone oprocentowanie nominalne dotyczy tylko kwoty  pożyczki konsolidacyjnej przeznaczonej  na  spłatę  produktów kredytowych spoza banku. Pozostała kwota pożyczki (np. gotówka dobierana na własne potrzeby lub przeznaczana na spłatę zadłużenia w Banku Millennium) oprocentowana jest na standardowych zasadach - zgodnie z cennikiem „Pożyczka Gotówkowa Oprocentowanie, opłaty i prowizje”.

Pożyczka z gwarancją

Dodatkowo warto podkreślić, że promocja łączy się z ofertą „Gwarancja Najniższego Oprocentowania”. Oznacza to, że jeżeli w ciągu 30 dni po zawarciu umowy pożyczkobiorca natknie się na tańszą ofertę dla identycznej kwoty i okresu spłaty, bank obniży oprocentowanie jego pożyczki i zwróci różnicę już zapłaconych w ramach umowy odsetek.
Kolejnym plusem jest szeroki wybór okresu umowy. Spłatę pożyczki można rozłożyć nawet na 10 lat, co w prosty sposób umożliwi obniżenie wysokości miesięcznych rat, dopasowując ją to możliwości domowego budżetu.

Oferta tylko z ubezpieczeniem

Oferta promocyjna dostępna jest dla osób, które w chwili złożenia wniosku pożyczkowego nie spłacają w Banku Millennium innej pożyczki (gotówkowej lub konsolidacyjnej).
Dodatkowym warunkiem uczestnictwa w promocji jest wykupienie ubezpieczenia "Bezpieczna Pożyczka". Polisa chroni na wypadek:

  • utraty stałych źródeł dochodów lub leczenia szpitalnego wskutek nieszczęśliwego wypadku,
  • okresowej niezdolności do pracy w wyniku nieszczęśliwego wypadku,
  • poważnej choroby,
  • śmierci.

Promocja potrwa do 17 listopada 2017 r., a szczegółowe jej warunki wymienione są w regulaminie dostępnym w placówkach i na stronie internetowej banku.
 

, ekspert Comperia.pl
Najlepsze oferty banków

Kredyty hipoteczne
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów
Kredyty gotówkowe
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów
Lokaty
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów