Locum Comfort - nowe ubezpieczenie domu i mieszkania w BZ WBK

18.07.2017
Locum Comfort - nowe ubezpieczenie domu i mieszkania w BZ WBK

Szukasz elastycznego ubezpieczenia domu lub mieszkania? BZ WBK i Aviva przygotowali nową ofertę: Locum Comfort z promocyjną zniżką 20%, ważną do końca sierpnia.

Ubezpieczenie Locum Comfort pozwala na objęcie ochroną nie tylko domu i mieszkania w podstawowym zakresie (pożar, zalanie, silny wiatr, przepięcie, uderzenie pioruna), ale także zabezpiecza na wypadek kradzieży z włamaniem i rabunku. Ochrona może być też rozszerzona w jeszcze większym stopniu o:

  • stłuczenia, powódź, wandalizm,
  • Pakiet Rower,
  • roślinność ogrodową,
  • OC (np. od zalania lokalu sąsiedniego),
  • domek letniskowy,
  • garaż, miejsce postojowe, altanę i inne budowle.

Polisa przeznaczona jest nie tylko dla właścicieli nieruchomości, ale także dla najemców, którzy mogą zabezpieczyć swoje sprzęty i rzeczy osobiste przed rozmaitymi zdarzeniami losowymi, takimi jak przepięcie, zalanie i pożar.

Polisa może być również wykorzystana jak ubezpieczenie do kredytu hipotecznego (z cesją na bank).

Home Assistance

W ofercie banku dostępny jest również Home Assistance w dwóch pakietach: podstawowym i rozszerzonym. Pakiet podstawowy obejmuje m.in. pomoc hydraulika i elektryka, ślusarza, a także pomoc przy organizowaniu przeglądu instalacji gazowej, elektrycznej oraz kominowej. Pakiet rozszerzony zapewnia dodatkowo pomoc specjalisty w przypadku awarii sprzętu AGD, RTV oraz PC, a także umożliwia skorzystanie z wizyty lekarza rodzinnego i pielęgniarki.

Rabat 20%

Dla osób, które skorzystają z oferty do końca sierpnia bank przygotował promocję, w ramach której można uzyskać zniżkę 20% na zakup polisy.

Zniżki dla stałych klientów

Ubezpieczeni mogą również wziąć udział w Ubezpieczeniowym Programie Lojalnościowym, dzięki któremu zdobędą rabaty w przypadku przedłużania trwania dotychczasowych umów oraz na kolejne polisy.

, ekspert Comperia.pl
Najlepsze oferty banków

Kredyty hipoteczne
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów
Kredyty gotówkowe
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów
Lokaty
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów