Moneyback 20% + zaproszenie do restauracji + bilety do kina dla posiadaczy Konta dla Młodych

30.08.2017
Moneyback 20% + zaproszenie do restauracji + bilety do kina dla posiadaczy Konta dla Młodych

2-osobowe zaproszenia na Festiwal Restaurant Week, moneyback do 50 zł miesięcznie i 2 bilety do kina - to wszystko nagrody dostępne za założenie darmowego Konta dla Młodych w PKO BP.

W PKO Banku Polskim trwa promocja "Serce na talerzu", w ramach której zdobyć można wyjątkowe nagrody.

Bonus 1. Podwójne zaproszenie do restauracji

Pierwsze 2000 osób, które zdecyduje się na założenie Konta dla Młodych, otrzyma od banku podwójne zaproszenie do wybranej restauracji podczas Festiwalu Restaurant Week, podczas którego można skosztować potraw przygotowanych przez najlepszych szefów kuchni. Festiwal odbędzie się w Warszawie w dniach 20-29 października 2017 roku.

Bonus 2. Zwrot do 50 zł miesięcznie

Dodatkowym bonusem jest możliwość korzystania przez pół roku z moneybacku, w ramach którego bank będzie zwracał na konto uczestnika promocji 20% wydatków (maksymalnie 50 zł miesięcznie) poniesionych w placówkach gastronomicznych w Polsce:

  • restauracjach,
  • fast foodach,
  • kafejkach,
  • a nawet na portalach do zamawiania posiłków drogą on-line, takich jak chociażby serwis Pyszne.pl.

By otrzymać zwrot części kwoty z rachunku, należy zapłacić za posiłek kartą wydaną do Konta dla Młodych.

Bonus 3. Podwójne bilety do kina

Trzecią nagrodę: podwójne bilety do Multikina - ufundowała z kolei Comperia.pl. Bonus przeznaczony jest dla osób, które wezmą udział w promocji PKO Banku Polskiego za pośrednictwem Fast50Club.

Do promocji można przystąpić do 30.09.2017 r., jednak ze względu na limitowaną pulę nagród zainteresowanym nie zalecamy zwlekania z decyzją o wzięciu udziału w akcji. Z oferty mogą skorzystać osoby, które przynajmniej od 31.08.2016 nie posiadały ROR-u (konta osobistego) w PKO Banku Polskim lub Inteligo.

Konto za zero

Pora na kilka zdań o samym Koncie dla Młodych, którego otwarcie jest głównym warunkiem promocji. Pozostałymi wymogami są: dobranie karty do konta, zarejestrowanie się na stronie promocji i wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji marketingowych od PKO Banku Polskiego.

Konto dla Młodych to rachunek przeznaczony dla osób w wieku od 18 do 26 lat. Prowadzenie konta jest bezpłatne, podobnie jak wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą. Darmowa może pozostać także karta płatnicza do konta - wystarczy wykonywać min. 5 płatności bezgotówkowych miesięcznie - w przeciwnym wypadku opłata za kartę wynosi 5 zł/mies., zależnie od liczby wykonanych operacji.

 

 

 

, ekspert Comperia.pl
Najlepsze oferty banków

Kredyty hipoteczne
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów
Kredyty gotówkowe
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów
Lokaty
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów