Wyremontuj dom z Pożyczką Energooszczędną i odbierz do 1500 zł rabatu w eurobanku

13.12.2017
Wyremontuj dom z Pożyczką Energooszczędną i odbierz do 1500 zł rabatu w eurobanku

Osoby, które planują podnieść efektywność cieplną swojego domu, mogą wspomóc się w remoncie Pożyczką Energooszczędną w eurobanku z opcją dodatkowego rabatu - nawet do 1500 zł.

Pożyczkę Energooszczędną przeznaczyć można na inwestycje w technologie, które wpłyną na oszczędzenie energii w domach. Dzięki wdrożeniu rozwiązań proekologicznych jednocześnie będzie można obniżyć rachunki za prąd i wpłynąć na poprawę stanu środowiska.

Pożyczkę można uzyskać w kwocie od 5 000 zł do 120 000 zł. Okres spłaty sięga od 3 do 108 miesięcy. Osoby, które skorzystają z oferty, będą mogły jednocześnie dwa rabaty:

1) zwrot 5% kwoty pożyczki (nie więcej niż 500 zł) - rabat przysługuje kredytobiorcom, którzy przynajmniej połowę pieniędzy uzyskanych z pożyczki przeznaczą na energooszczędne rozwiązania dla domu, wymienione w regulaminie Programu PolREFF (np.:

  • wymianę stolarki okiennej i drzwiowej
  • ocieplenie ścian, dachu i podłóg
  • zakup lub wymianę kotłów grzewczych
  • modernizację wentylacji lub oświetlenia

2) zwrot 10% (maksymalnie 1 000 zł) ceny zakupu (brutto) pompy ciepła, kotła gazowego lub na biomasę.

Warto mieć na uwadze, że pula 10-procentowych rabatów jest limitowana do 500 sztuk.

Pierwszy z rabatów (zwrot części kosztów pożyczki) wymaga spełnienia dwóch warunków. Kredytobiorca musi wypełnić deklarację wykorzystania pieniędzy z pożyczki na wdrożenie energooszczędnych rozwiązań dla domu, po czym w okresie do 3 miesięcy musi dostarczyć do placówki banku lub przesłać przez bankowość elektroniczną potwierdzenie wykorzystania uzyskanych środków zgodnie z deklaracją uzupełnioną przy zawieraniu umowy kredytowej. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku o udzielenia rabatu, eurobank prześle pieniądze (nie więcej niż sumę poniesionej prowizji i opłaty przygotowawczej od umowy kredytowej) na konto, na które wcześniej zostały wypłacone pieniądze z pożyczki.

Pożyczka Energooszczędna jest częścią prowadzonej przez eurobank kampanii #BezSmogu.

Oferta pożyczki została stworzona przy współpracy z Europejskim Bankiem Odbudowy i Rozwoju w ramach Programu Finansowania Efektywności Energetycznej w Budynkach Mieszkalnych (PoIREFF).

, ekspert Comperia.pl
Najlepsze oferty banków

Kredyty hipoteczne
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów
Kredyty gotówkowe
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów
Lokaty
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów