Pożyczka na już z prowizją 0 zł w eurobanku (RRSO 9,95%)

23.01.2018
Pożyczka na już z prowizją 0 zł w eurobanku (RRSO 9,95%)

Eurobank wystartował z nową ofertą kredytową. Dzięki "Pożyczce na już" można pożyczyć do 4000 zł bez prowizji i opłaty przygotowawczej. RRSO to tylko 9,95%

"Pożyczka na już" to oferta przygotowana dla osób, które chcą szybko i bez zbędnych formalności zdobyć potrzebną gotówkę w niewielkiej wysokości. Kwota pożyczki sięga od 500 zł do jedynie 4000 zł (to dostępna kwota pożyczki netto, czyli nieobejmująca kosztów kredytowania). Spłatę zadłużenia można rozłożyć na okres od 12 do 36 miesięcy.

Eurobank umożliwia uzyskanie pożyczki również bez zaświadczeń. Decyzja kredytowa może zapaść podczas jednej wizyty w placówce banku na podstawie złożonego oświadczenia o dochodach. Dla klientów oznacza to mniej formalności i większą wygodę. Warto jednak zwrócić uwagę na to, że ostateczna liczba i rodzaj dokumentów wymaganych do uzyskania pożyczki zależeć będą od indywidualnej oceny zdolności kredytowej klienta.

Okazuje sie, że nie tylko w przypadku darmowych pożyczek można dostać coś za "zero złotych" . W przypaku pożyczki w eurobank wspomniane "zera"  to 0 zł prowizji i 0 zł opłaty przygotowawczej. Oprocentowanie pożyczki jest stałe i wynosi 9,5% w skali roku. RRSO umów, czyli rzeczywista roczna stopa oprocentowania, to z kolei 9,95%.

Poniżej prezentujemy przykładowy koszt pożyczki wyliczony na podstawie przykładowych parametrów, podanych przez bank (przykład reprezentatywny na podstawie kalkulacji wyliczonej na dzień 15.01.2018 r.) :

  • całkowita kwota do zapłaty: 2 712,99 zł

  • oprocentowanie: 9,5% w skali roku (oprocentowanie stałe)

  • całkowity koszt pożyczki: 212,99 zł (w tym opłata przygotowawcza: 0 zł, prowizja: 0 zł, odsetki: 212,99 zł)

  •  wysokość rat: 135,65 zł (ostatnia rata - wyrównawcza - wyniesie 135,64 zł)

Bank nie wymaga zastosowania zabezpieczeń spłaty zadłużenia, co oznacza, że do skorzystania z promocji nie jest wymagane wykupienie ubezpieczenia.

Pożyczkę można przeznaczyć na dowolny cel (z wyjątkiem zamiaru wykorzystania pieniędzy do spłaty aktualnie posiadanych zobowiązań kredytowych w eurobanku).

Promocja "Pożyczki na już" potrwa do 31 marca 2018 roku. Skorzystać z niej mogą zarówno nowi, jak i dotychczasowi klienci banku.

, ekspert Comperia.pl
Najlepsze oferty banków

Kredyty hipoteczne
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów
Kredyty gotówkowe
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów
Lokaty
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów