Pożycz na samochód i odzyskaj 33% składki ubezpieczenia OC/AC

22.03.2018
Pożycz na samochód i odzyskaj 33% składki ubezpieczenia OC/AC

Nowi i obecni klienci Credit Agricole mogą teraz zaoszczędzić na ubezpieczeniu pojazdu 33% rocznej składki - wystarczy skorzystać z pożyczki w Credit Agricole i przeznaczyć ją na zakup auta lub motocykla. Poznaj warunki promocji.

Nagrodą dla uczestników promocji „ Jedziemy z promocją 3" jest premia w wysokości zwrotu 33% składki OC lub pakietu OC+AC wykupionych dla nowo zakupionego pojazdu. By uzyskać zwrot wydatków poniesionych na polisę, wystarczy spełnić trzy warunki promocji.

1. Weź pożyczkę z ubezpieczeniem

Podpisz umowę pożyczki gotówkowej w Credit Agricole i co najmniej 70% pozyskanych środków przeznacz na zakup samochodu osobowego lub motocykla (z silnikiem spalinowym o pojemności skokowej powyżej 50 cm3). Pojazd możesz nabyć również za granicą, jednak bank będzie wymagał od ciebie dostarczenia przetłumaczonych przez tłumacza przysięgłego dokumentów pojazdu oraz dowodu jego zakupu. 

Zabezpiecz spłatę pożyczki, wykupując ubezpieczenie na życie na warunkach wskazanych przez bank. Możesz wybrać w tym celu polisę w dowolnym towarzystwie ubezpieczeniowym.

2. Załóż konto osobiste (jeśli jeszcze go nie posiadasz) w Credit Agricole

To właśnie na to konto w Credit Agricole bank przekaże ci premię za udział w promocji.

3. Udokumentuj zakup pojazdu i ubezpieczenia OC lub OC+AC

By nie stracisz szansy na nagrodę, dostarcz do banku dokumenty potwierdzające nabycie samochodu lub motocykla oraz wykupienia ubezpieczenia komunikacyjnego dla tego pojazdu w czasie do 30 dni od podpisania umowy pożyczkowej. Oryginały dokumentów dostarcz do placówki banku lub placówki partnerskiej. Wymagane będzie przedłożenie:

  • dowodu zakupu pojazdu (faktura, rachunek lub umowa sprzedaży),
  • karty pojazdu, dowodu rejestracyjnego,
  • dokumentu potwierdzającego zakup ubezpieczenia pojazdu (składkę polisy należy opłacić za cały rok z góry).

Dodatkowo należy zapoznać się z regulaminem promocji i zaakceptować jej warunki oraz uzupełnić formularz ze wskazaniem numeru konta w Credit Agricole, na które bank wypłaci nagrodę pieniężną.

Pamiętaj, że zgodnie z zapisami regulaminu dokument potwierdzający zakup pojazdu nie może być starszy niż data zawarcia umowy pożyczki, a dane nowego właściciela pojazdu muszą być zgodne z danymi kredytobiorcy (lub współkredytobiorcy). Oznacza to, że na premię mogą liczyć tylko ci kredytobiorcy, którzy stali się właścicielami auta lub motocykla kupionego w ramach promocyjnej pożyczki.

Nagroda w postaci zwrotu 1/3 składki ubezpieczeniowej może wynieść do 500 zł. Pieniądze wpłynął na konto uczestnika promocji w terminie do 30 dni od spełnienia wszystkich warunków promocji (choć nie wcześniej niż 14 dni po podpisaniu umowy pożyczkowej).

Do promocji można przystąpić do 31 marca 2018 r.

, ekspert Comperia.pl
Najlepsze oferty banków

Kredyty hipoteczne
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów
Kredyty gotówkowe
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów
Lokaty
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów