EKOlogiczna hipoteka w eurobanku ze zniżką na AGD

20.07.2018
EKOlogiczna hipoteka w eurobanku ze zniżką na AGD

Po „Pożyczce energooszczędnej”, która pojawiła się w eurobanku w kwietniu, przyszedł czas na wzbogacenie oferty banku o elementy ekologiczne również oferty hipotecznej: osoby, które skorzystają z EKO-logicznej hipoteki, otrzymają prezent: zniżkę do 50% na zakup ekologicznego sprzętu AGD w sklepach sieci Media Expert.

Maksymalna wartość zniżki to 2000 zł. Bon można wykorzystać na zakup sprzętu w klasie energetycznej minimum A++. Lista produktów dostępnych w promocji opublikowana jest w regulaminie na stronie www.mediaexpert.pl/lp,agd-eko-kredyt-eurobank.

Zniżkę można zrealizować do końca 2019 roku w sklepie internetowym Media Expert lub w dowolnym z 440 elektromarketów, zlokalizowanych w ponad 340 miastach. Minimalna kwota zakupów to 2000 zł.

Rabat zostanie przekazany w postaci kodu tym klientom, którzy wezmą kredyt EKOlogiczny kredyt hipoteczny na zakup mieszkania lub domu na rynku pierwotnym lub wtórnym. Pieniądze z kredytu mogą zostać wykorzystane nie tylko na sam zakup nieruchomości, ale także jej wykończenie.

Jednym z wymogów regulaminu oferty jest warunek, by dom lub budynek, w którym powstał wybrany przez klienta lokal mieszkalny, były oddane do użytkowania nie wcześniej niż 1 stycznia 2015 roku. Budynek musi ponadto posiadać Świadectwo Charakterystyki Energetycznej, a zabezpieczeniem kredytu może być jedynie hipoteka na kredytowanej nieruchomości. Kwota kredytu musi mieścić się w limicie 180 tys.-800 tys. zł brutto.

RRSO dla przykładu reprezentatywnego EKO-logicznej hipoteki to 4,57% (kalkulacja wykonana na dzień 24.05.2018 r.).

Oferta EKOlogiczny kredyt hipoteczny jest współfinansowana przez Europejski Bank Odbudowy i Rozwoju w rmach programu PolREFF.

, ekspert Comperia.pl
Najlepsze oferty banków

Kredyty hipoteczne
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów
Kredyty gotówkowe
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów
Lokaty
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów