Załóż kartę kredytową Citi Simplicity i wygraj 250 tys. zł

31.07.2018
Załóż kartę kredytową Citi Simplicity i wygraj 250 tys. zł

W Citi Handlowym trwa promocja karty kredytowej - każdy, kto do końca września zdecyduje się na kartę Citi Simplicity i wyda nią co najmniej 1000 zł, otrzyma bon o wartości 250 zł na zakupy w sklepach Biedronki, a jeden ze szczęśliwców zdobędzie nagrodę główną: 250 000 zł.

Założenie, aktywowanie karty kredytowej City Simplicity i wykonanie nią płatności na min. 1000 zł (łączna kwota transakcji) to podstawowy warunek w przypadku chęci zdobycia każdej z dostępnych nagród. By zawalczyć o 250 000 zł, należy dodatkowo zaproponować hasło reklamowe dla karty kredytowej City Simplicity i podać je w formularzu konkursowym na stronie banku. Maksymalna długość hasła to 160 znaków. Najlepsza propozycja zostanie wyłoniona przez jury złożone z ekspertów banku. Jeden uczestnik może zgłosić tylko jedno hasło. Na zalogowanie się do Citibank Online i zrealizowanie płatności kartą uczestnik konkursu ma czas do 30 listopada 2018 r.

Oprócz gwarantowanych voucherów do zrealizowania w sklepach sieci Biedronka, bank przygotował nagrody pocieszenia w postaci telefonów Samsung Galaxy A6 Dual 2018. Otrzyma je 200 osób, których hasła zostaną wyróżnione. Vouchery zostaną przekazane w postaci e-kodu. Informacje o przyznaniu e-kodu użytkownicy karty otrzymają za pośrednictwem wiadomości w bankowości elektronicznej Citibank Online, która zostanie przesłana najpóźniej do końca miesiąca po miesiącu, w którym uczestnik konkursu spełnił warunki regulaminu.

Cechy karty kredytowej Citi Siplicity:

  • brak opłaty rocznej za posiadanie karty,
  • brak opłat za powiadomienia SMS, usługa CitiAlerts,
  • Google Pay,
  • rabaty i niespodzianki w programie Citi Specials.

Konkurs potrwa do 1 października 2018 r. Udział w nim mogą wziąć osoby, które nie posiadały karty Citi Simplicity po 1 czerwca 2015 r. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 17 grudnia 2018 r., z kolei zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranych do 16 stycznia 2019 r.

Informujemy, że przyznanie karty kredytowej Citi Simplicity jest uzależnione od pozytywnej oceny kredytowej klienta.

, ekspert Comperia.pl
Najlepsze oferty banków

Kredyty hipoteczne
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów
Kredyty gotówkowe
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów
Lokaty
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów