Agro Ofensywa w BGŻ BNP Paribas: 0% prowizji i preferencyjne marże dla rolników

16.01.2019
Agro Ofensywa w BGŻ BNP Paribas: 0% prowizji i preferencyjne marże dla rolników

Do 31 maja 2019 r. nowi i obecni klienci BGŻ BNP Paribas, którzy prowadzą gospodarstwo rolne, będą mogli skorzystać ze specjalnych warunków kredytowania w ramach kampanii Agro Ofensywa: kredytów bez prowizji i z niższą marżą, którymi można sfinansować produkcję rolną, zakup i montaż ogniw fotowoltaicznych oraz realizację projektów z dotacją unijną.

Cechą każdego z kredytów dostępnych w kampanii Ago Ofensywa jest 0% prowizji. Niższe marże dostępne są z kolei po wykupieniu dodatkowych ubezpieczeń.

Kredyt Agro Ekspress: marża od 0,99%

Kredyt w rachunku bieżącym Agro Ekspress można uzyskać na kwotę do 2 mln zł, ale nie więcej niż 70% wartości nieruchomości rolnych, które zostaną ustanowione za zabezpieczenie spłaty zadłużenia. Pozyskane pieniądze można przeznaczyć na dowolny cel związany z prowadzeniem gospodarstwa rolnego, również spłatę innego zadłużenia. Najniższa marża, na jaką mogą liczyć rolnicy, to 0,99%:

  • marża 0,99% dostępna jest dla osób, które wykupią w Cardif ubezpieczenia na życie i poważne zachorowanie lub ubezpieczenia na życie, NNW i poważne zachorowanie
  • marżę 2,99% uzyskają rolnicy, którzy dobiorą samo ubezpieczenia na życie w Cardif
  • na marżę 3,99% mogą liczyć kredytobiorcy, którzy zawrą polisę NNW w Concordii (ubezpieczenie na życie i zdrowie w Pakiecie VIP Agro)

 

Najdłuższy możliwy do wyboru okres kredytowania to 5 lat. Obowiązkowym wymogiem promocji jest przeniesienie wpływu z płatności bezpośrednich na rachunek w Banku BGŻ BNP Paribas.

Kredyt na fotowoltaikę: marża od 3%

Rolnicy, którzy chcą wyposażyć swoje gospodarstwo w ogniwa fotowoltaiczne, mogą uzyskać w BGŻ BNP Paribas kredyt na zakup i montaż systemu. Prowizja za udzielenie finansowania wynisie 0%, a marża może zostać obniżona do nawet 3% (po zakupie polisy).

Dostępna kwota finansowania to od 60 tys. zł (w indywidualnych przypadkach kwota może być niższa) do 300 tys. zł. Maksymalny okres kredytowania wynosi 10 lat.

Osoby zainteresowane ofertą są zobowiązane do wniesienia 15-procentowego wkładu własnego i zastosowanie zabezpieczenia: przewłaszczenia lub zastawu na rzeczach ruchomych lub hipotekę na nieruchomości (z wyłączeniem instalacji fotowoltaicznej).

Kredyt Unia+

Kredytem można sfinansować realizację projektów współfinansowanych ze środków unijnych. Oferta wiąże się z obowiązkowym ubezpieczeniem spłaty i wniesieniem 10-procentowego wkładu własnego. Polisa zawierana jest z Concordią i dotyczy ubezpieczenia sprzętu/majątku/budynków/życia i zdrowia. Spłatę kredytu można rozłożyć na maksymalnie 15 lat.

Wszystkie trzy wymienione propozycje kredytowe dostępne są zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów BGŻ BNP Paribas.

, ekspert Comperia.pl
Najlepsze oferty banków

Kredyty hipoteczne
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów
Kredyty gotówkowe
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów
Lokaty
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów