3% na Koncie Oszczędnościowym w Pekao i premia 100 zł

24.01.2019
3% na Koncie Oszczędnościowym w Pekao i premia 100 zł

Bank Pekao kusi nowych klientów trzema promocjami: pierwsza to 100 zł bonusu za założenie Konta Przekorzystnego, a druga to 3% na koncie oszczędnościowym. Podwyższone oprocentowanie na Koncie Oszczędnościowym będzie obowiązywało przez 6 miesięcy dla salda do 30 000 zł, a na Koncie Oszczędnościowym Premium - przez 6 miesięcy dla salda do 100 000 zł.

Z poniższych promocji mogą skorzystać nowi klienci Banku Pekao (za takiego jest uważana osoba, która nie posiadała konta w Pekao w okresie 1.07.2018 r. do 31.12.2018 r.) oraz obecni, ale pod warunkiem, że utrzymywali niskie saldo rachunków depozytowych, prowadzonych przez Pekao (średnia wszystkich sald w przedziale 0-50 zł).

100 zł za otwarcie Konta Przekorzystnego, Konta Świat Premium lub Eurokonta Prestiżowego

Premię w wysokości 100 zł otrzymają osoby, które w terminie trwania promocji (do 30 kwietnia 2019 r.) założą rachunek osobisty Konto Przekorzystne, Konto Świat Premium lub Eurokonto Prestiżowe wraz z kartą debetową i spełnią dwa dodatkowe warunki:

  • zapewnią wpływ min. 500 zł na konto (płatność musi nastąpić w formie jednorazowego zasilenia, jednocześnie nie może być zrealizowana wpłatą gotówkową, ani być rezultatem rozliczenia lokat, udzielonych kredytów i pożyczek oraz poleceń przelewów wewnętrznych)
  • przynajmniej raz dokonają płatności bezgotówkowej kartą do konta lub aplikacją bankowości mobilnej PeoPay.

Zarówno wpłaty, jak i płatności należy dokonać do końca pierwszego pełnego miesiąca kalendarzowego po miesiącu otwarcia rachunku osobistego.

Wypłata nagrody nastąpi z końcem trzeciego pełnego miesiąca kalendarzowego, liczonego od dnia przystąpienia uczestnika do promocji.

3% na Koncie Oszczędnościowym dla salda (do 30 000 zł)

Osoby, które założą Konto Oszczędnościowe, zyskają możliwość korzystania przez 6 miesięcy z oprocentowania 3% w skali roku. Promocyjnym warunkom może podlegać saldo do 30 000 zł. Po tym czasie rachunek będzie oprocentowany na standardowych zasadach. Warunkiem udziału w promocji jest założenie/posiadanie Konta Przekorzystnego, Konta Świat Premium lub Eurokonta Prestiżowego.

3% na Koncie Oszczędnościowym Premium (dla salda do 100 000 zł)

Wyższe saldo - aż do 100 000 zł oprocentowane będzie promocyjna stawką 3% w przypadku Konta Oszczędnościowego Premium. Stawka będzie obowiązywać przez 6 miesięcy. Rachunek mogą założyć osoby, które posiadają lub otworzą Konto Świat Premium lub Eurokontem Prestiżowym.

Wszystkie z wymienionych promocji będą aktywne do 30 kwietnia 2019 r.

, ekspert Comperia.pl
Najlepsze oferty banków

Kredyty hipoteczne
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów
Kredyty gotówkowe
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów
Lokaty
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów