Bank Millennium startuje z promocją Pożyczki Konsolidacyjnej

11.03.2019
Bank Millennium startuje z promocją Pożyczki Konsolidacyjnej

Przenosząc swoje zobowiązania kredytowe do Banku Millennium, można teraz obniżyć oprocentowanie do 5,75%. Od osób, które skorzystają z promocji "Pożyczka z wygodną ratą", bank nie pobierze też prowizji za udzielenie kredytu - od kwoty przeznaczonej na spłatę zadłużenia.

Z promocji "Pożyczki z wygodną ratą" skorzystać mogą wszyscy, którzy w okresie trwania promocji (do 10 maja 2019 r.) zawrą umowę o pożyczkę konsolidacyjną i część środków przeznaczą na spłatę zobowiązań kredytowych z innych banków. Warunkiem przystąpienia do promocji jest również posiadanie w Banku Millennium konta osobistego z deklaracją zasilania go wpływami wynagrodzenia za pracę lub dochodem z innych źródeł.

0% prowizji i niższe oprocentowanie

Preferencyjne warunki spłaty dotyczą konsolidacyjnej części pożyczki, czyli kwoty zadłużenia przenoszonego z innych banków. Ta część pożyczki oprocentowana będzie stawką 5,75%. Bank nie pobierze też prowizji od tej kwoty. Pozostała część pożyczki zostanie udzielona na warunkach standardowych dla Pożyczki Gotówkowej.

Obowiązkowe ubezpieczenie

Preferencyjne warunki spłaty dotyczą pożyczek z ubezpieczeniem "Bezpieczna pożyczka" wykupionym za pośrednictwem banku. Polisa zawierana jest z Towarzystwem Ubezpieczeń Europa S.A. i Towarzystwem Ubezpieczeń na Życie Europa S.A. Miesięczna składka to koszt 0,3% naliczane od wysokości przyznanej pożyczki - składka powiększa kwotę kredytu.

Ubezpieczenie zapewnia kredytobiorcy lub jego rodzinie poduszkę finansową na wypadek niezdolności kredytobiorcy do pracy lub jego śmierci. Zakres ochrony obejmuje:

  • utratę stałego źródła dochodu lub hospitalizację po wypadku,
  • okresową niezdolność do pracy albo śmierć wskutek wypadku,
  • całkowitą niezdolność do pracy albo inwalidztwo w wyniku wypadku,
  • poważne zachorowanie,
  • śmierć.

Przykład reprezentatywny

Poniższe warunki spłaty dotyczą przykładu reprezentatywnego wyliczonego na 26.02.2019 r. Kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) to 34 867, 59 zł, z czego 25 477,49 zł to suma przeznaczona na konsolidację kredytów z innych banków. Okres spłaty wynosi 65 miesięcy. Koszty:

  • rata: 762,37 zł
  • całkowita kwota do zapłaty: 49 544,02 zł
  • łączny koszt pożyczki: 14 686,43 zł (w tym: prowizja 0,8% (278,94 zł), odsetki 7 553,92 zł, składka ubezpieczeniowa 6 853,57 zł)
  • oprocentowanie stałe: 6,2%
  • RRSO: 14,57%

Z uwagi na to, że posiadanie konta w Banku Millennium jest obowiązkowe dla uczestników promocji, należy dodać, że opłata miesięczna za prowadzenie Konta 360° to 0 zł, jeśli do miesiąc rachunek będzie zasilany wpływami zewnętrznymi w kwocie min. 1000 zł oraz co najmniej raz w miesiącu posiadacz konta zapłaci bezgotówkowo kartą lub BLIK-iem. Standardowa opłata za konto to 8 zł/mies.

, ekspert Comperia.pl
Najlepsze oferty banków

Kredyty hipoteczne
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów
Kredyty gotówkowe
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów
Lokaty
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów