Pożyczka z Mikrokosztami: tylko 6 zł za każde pożyczone 1000 zł

01.04.2019
Pożyczka z Mikrokosztami: tylko 6 zł za każde pożyczone 1000 zł

Pożyczkę Nietypową wraz z początkiem kwietnia zastąpiła w ofercie Alior Banku nowa oferta: Pożyczka z Mikrokosztami. Osoby, które skorzystają z oferty mogą liczyć na niskie koszty spłaty: średnio 6 zł za każde 1000 zł pożyczki.

Pożyczka z Mikrokosztami obowiązuje od dziś do odwołania. Z promocji mogą skorzystać zarówno nowi, jak i dotychczasowi klienci banku. Maksymalna kwota pożyczki może sięgnąć nawet 200 000 zł, przy czym okres spłaty sięga od 2 do 5 lat. Minimalna kwota pożyczki to 500 zł. Pożyczone pieniądze kredytobiorcy mogą przeznaczyć na dowolny cel, nawet na spłatę innych kredytów.

Koszt: średnio 6 zł za każde 1000 zł

Oprocentowanie kredytu jest stałe i zostało ustalone w taki sposób, aby średnie miesięczne odsetki Pożyczki z Mikrokosztami wyniosły tylko 6 zł od każdego pożyczonego tysiąca złotych.

Od osób, które skorzystają z oferty bank nie wymaga wykupienia ubezpieczenia na życie. W przypadku osób, które nie zdecydują się na polisę, jednymi kosztami spłaty będą odsetki i prowizja (może zostać skredytowana).

RRSO, czyli rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla przykładu reprezentatywnego pożyczki wynosi 13,7%. Podana wysokość RRSO została wyliczona na dzień 6 marca 2019 r. przy założeniu całkowitej kwoty pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 17 900 zł i rozłożeniu spłaty zadłużenia na 53 raty równe.

Koszty pożyczki z przykładu reprezentatywnego (kalkulacja przeprowadzona na dzień 6.03.2019 r.):

  • całkowita kwota do zapłaty: 23 591,26 zł,
  • oprocentowanie: 9,43%,
  • łączny całkowity koszt pożyczki: 5691,26 zł (w tym została uwzględniona wysokość prowizji: 1326,64 zł, czyli 6,9%, i odsetek: 4364,62 zł),
  • wysokość rat: 445,12 zł (okres spłaty: 53 miesiące).

Przedstawione warunki kredytowania to wartości poglądowe. Ostateczne warunki umowy mogą się różnić w zależności od indywidualnej oceny wiarygodności kredytowej klienta, daty wypłaty kredytu i daty płatności pierwszej raty.

Więcej informacji na temat oferty wraz z taryfą opłat i prowizji można znaleźć w oddziałach i na stronie internetowej Alior Banku.

Jak złożyć wniosek o Pożyczkę z Mikrokosztami?

Osoby, które chcą uzyskać pożyczkę, mogą złożyć wniosek w dowolnej placówce banku, online lub za pośrednictwem infolinii.

Obecni klienci banku mogą skorzystać w tym celu z formularza udostępnionego w bankowości internetowej Alior Banku. Informacje o pożyczce dostępne będą po zalogowaniu do systemu bankowości elektronicznej lub w zakładce "Oferty" → "Kredyty i pożyczki".

Po zawarciu umowy pieniądze z pożyczki kredytobiorca może otrzymać już w 1 dzień.

, ekspert Comperia.pl
Najlepsze oferty banków

Kredyty hipoteczne
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów
Kredyty gotówkowe
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów
Lokaty
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów