0% prowizji lub niższa marża w promocji kredytu hipotecznego w ING

12.06.2019
0% prowizji lub niższa marża w promocji kredytu hipotecznego w ING

0% prowizji lub marża obniżona do nawet 1,69% - to nowe warunki promocyjnej oferty kredytów hipotecznych w ING Banku Śląskim. Oferta "Wakacyjnej wyprzedaży" będzie dostępna do 4 sierpnia.

Z "Wakacyjnej wyprzedaży" mogą skorzystać zarówno osoby kupujące mieszkanie lub dom, jak i inwestorzy indywidualni, stawiący budynek mieszkalny systemem gospodarczym.

Wniosek o kredyt w promocji można złożyć standardowo: w oddziale lub zdalnie (online lub telefonicznie). Wybierając tę drugą metodę, do dyspozycji klienta pozostanie specjalista hipoteczny, który pomoże uzupełnić wniosek i skompletować niezbędne dokumenty. Te można przesłać do banku mailowo. Decyzja kredytowa zostanie przekazana klientowi telefonicznie. Na podpisanie umowy trzeba będzie się jednak już pofatygować do oddziału banku.

Cztery warianty cenowe

Promocyjny kredyt jest dostępny z oprocentowaniem zmiennym lub oprocentowaniem stałym. W każdej z tych dwóch opcji dostępne są po dwa warianty cenowe, różniące się wysokością prowizji i oprocentowania.

Kredyt z oprocentowaniem zmiennym:

  • prowizja 0% i marża 1,9%
  • prowizja 1,69% i marża 1,69%

Oprocentowanie w tym przypadku będzie uzależnione od sumy stałej marży banku i zmiennej stopy bazowej WIBOR 6M.

Kredyt z oprocentowaniem stałym:

  • prowizja 0% i oprocentowanie 3,79%
  • prowizja 1,69% i oprocentowanie 3,58%

Oprocentowanie kredytu pozostanie na tym samym poziomie przez pierwsze 5 lat od daty uruchomienia kredytu. Poprzez uruchomienie kredytu należy rozumieć wypłatę całości kredytu (jeśli kredyt wypłacany był jednorazowo) lub jego pierwszej transzy (w przypadku kredytów wypłacanych w ratach).

Po upłynięciu 5 lat bank prześle nową propozycję oprocentowania, która może obowiązywać przez następne 5 lat. Kredytobiorca może skorzystać z oferty lub odrzucić ją - wówczas odsetki od jego bieżącego zadłużenia będą naliczane w oparciu o oprocentowanie zmienne, uwzględniające marżę z umowy oraz aktualną wartość wskaźnika WIBOR 6M.

Obowiązkowe konto i ubezpieczenie na życie

Preferencyjne warunki cenowe są dostępne dla osób, które zawnioskują o kredyt na kwotę od 100 tys. zł do 1,5 mln zł, posiadają lub założą konto osobiste w ING Banku Śląskim i będą je regularnie zasilać wpływami pieniężnymi (min. 2000 zł miesięcznie). Promocja wiąże się również z obowiązkiem zawarcia polisy na życie.

Do promocji kwalifikują się klienci, którzy posiadają min. 20-procentowy wkład własny.

Z oferty można skorzystać do 4 sierpnia 2019 r.

, ekspert Comperia.pl
Najlepsze oferty banków

Kredyty hipoteczne
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów
Kredyty gotówkowe
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów
Lokaty
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów