Dom Kredytowy NOTUS

Dom Kredytowy NOTUS należy do Wielkiej Trójki firm doradztwa finansowego w Polsce. Zespół mobilnych doradców liczy ponad 350 osób. Posiadamy oddziały w najważniejszych miastach Polski.
Firma współpracuje z ponad 25 najlepszymi bankami, dzięki czemu każdy Klient znajdzie tu ofertę kredytową dostosowaną do jego osobistych wymagań.
Siłą firmy jest m.in. bardzo wysoka jakość obsługi Klienta, skuteczność i profesjonalizm doradców, całkowita bezstronność i niezależność oferty oraz bogaty wybór produktów hipotecznych.

Bezpłatne, profesjonalne doradztwo

Korzystanie z usług doradcy Domu Kredytowego NOTUS jest bezpłatne. Kredyty zaciągane za pośrednictwem Domu Kredytowego NOTUS, mają wszelkie opłaty i prowizje w tej samej wysokości, jak przy podpisywaniu umów bezpośrednio z bankami. Korzyścią jest doradztwo i opieka profesjonalisty, który monitoruje na bieżąco cały rynek finansowy.

Obiektywizm

Dom Kredytowy NOTUS nie jest związany kapitałowo z żadną instytucją finansową - jest spółką niezależną, prowadzi własne analizy rynku w celu przedstawienia Klientom oferty najbardziej dopasowanej do ich potrzeb i aktualnej sytuacji finansowej.

Uproszczona procedura – krótszy czas oczekiwania na kredyt

Dom Kredytowy NOTUS jest firmą która ma wypracowane procedury współpracy z bankami, dzięki czemu skraca się znacząco czas rozpatrywania wniosków kredytowych oraz wypłaty środków. Nasi doradcy mają wieloletnie doświadczenie w kontaktach z bankami, wiedzą na co zwrócić uwagę i jak sprawnie przeprowadzić klienta przez cały proces kredytowy.