Alior Bank: nowe konto dla klientów biznesowych

13.11.2013
tagi: Alior Bank, konto firmowe, Rachunek Partner
Alior Bank: nowe konto dla klientów biznesowych

W ofercie Alior Banku znalazł się nowy produkt - Rachunek Partner. Jest on dedykowany osobom prowadzącym własną działalność gospodarczą oraz spółkom cywilnym. Rachunek zapewnia klientom dostęp do nielimitowanych, bezpłatnych przelewów krajowych, darmowe wypłaty z niektórych bankomatów, tanie przelewy zagraniczne i pakiet usług assistance.
 

Sprawdź teraz najlepsze konta osobiste w naszej porównywarce!

Otwarcie Rachunku Partner, pozwala na bezpłatną realizację krajowych przelewów internetowych Elixir, do ZUS i US, bez ograniczeń kwotowych. Ponadto posiadacze konta mogą za darmo wypłacać gotówkę z bankomatów znajdujących się w oddziałach Alior Banku oraz dokonywać przelewów zagranicznych, realizowanych w trybie zwykłym, płacąc tylko 20 zł, bez względu na kwotę przelewu.

Dodatkowo klienci, którzy zdecydują się na Rachunek Partner otrzymają bezpłatny pakiet Office Assistance. Obejmuje on specjalistyczną pomoc przy naprawie sprzętu biurowego, ochronę sprzętu elektronicznego, pomoc medyczną oraz wsparcie informacyjne w przypadku ubiegania się o dotacje z Unii Europejskiej.

Rachunek Partner będzie prowadzony bezpłatnie dla klientów, dla których będzie on głównym rachunkiem rozliczeniowym. Oznacza to, że za jego pośrednictwem będą oni opłacać zobowiązania wobec ZUS lub US oraz:

• dokonają na rachunek wpłat w łącznej wysokości min. 2 500 zł miesięcznie, z tytułu wpływów od kontrahentów lub wpłaty utargu w oddziale Banku;

lub

• skorzystają z dowolnej oferty kredytu firmowego w Alior Banku.

Pozostali klienci zostaną obciążenia opłatą za prowadzenie konta w wysokości 25 zł miesięcznie. Pierwszy miesiąc prowadzenia rachunku jest bezpłatny.

Oferta Alior Bank ma spełniać potrzeby nowopowstałych firm, dlatego przedsiębiorstwa o stażu krótszym niż pół roku będą zwolnione z opłaty za prowadzenie Rachunku Partner przez 6 miesięcy od jego założenia. Wystarczy, że za jego pomocą będą regulować zobowiązani wobec ZUS i US.

Więcej informacji na stronie: http://www.aliorbank.pl/pl/wlasna_dzialalnosc

Sprawdź teraz najlepsze konta osobiste w naszej porównywarce!

Autor: Banki.pl
Najlepsze oferty banków

Kredyty hipoteczne
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów
Kredyty gotówkowe
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów
Lokaty
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów