Atrakcyjna oferta finansowania marki SEAT od Volkswagen Bank Polska

11.03.2014
tagi: kredyt samochodowy, leasing, SEAT, Volkswagen Bank
Atrakcyjna oferta finansowania marki SEAT od Volkswagen Bank Polska

Volkswagen Bank Polska ma atrakcyjną ofertę finansową i ubezpieczeniową dla marki SEAT. Przygotowane rozwiązania obejmują długookresowy kredyt ratalny z oprocentowaniem 0%, innowacyjny AutoKredyt, oraz Leasing 104% Niska Rata.

Sprawdź teraz najlepsze kredyty samochodowe!

Modele marki SEAT cieszą się w Polsce dużą popularnością. Teraz, za sprawą Volkswagen Bank Polska, nowy samochód tej hiszpańskiej marki można sfinansować płacąc miesięcznie niską ratę. Klienci mają do wyboru wachlarz produktów, spełniających różne potrzeby.

Osoby szukające długookresowego kredytu ratalnego mogą wybrać Kredyt 0%. Jego oprocentowanie nominalne to 0% dla okresów finansowania 12, 24 i 36 miesięcy lub 1,99% dla okresów 48 oraz 60 miesięcy. Prowizja bankowa w tym wypadku jest równa tylko 2% dla okresów 12, 24 i 36 miesięcy. Takie rozwiązanie polecane jest osobom, którym zależy na najniższych całościowych kosztach finansowania.

Niską miesięczną ratę, dopasowaną do miesięcznego budżetu domowego, zapewni natomiast innowacyjny AutoKredyt. To rozwiązanie finansowe, oprócz niskiej raty, daje również możliwość komfortowej wymiany auta na nowe. Po korzystaniu z pojazdu przez 3 lub 4 lata, a miesiąc przed zakończeniem umowy, klient może wybrać jedną z trzech form jej zakończenia: zwrot pojazdu z opcją podpisania kolejnej umowy i wymiany auta na nowe, spłatę w ratach lub spłatę jednorazową. Decydując się na zwrot samochodu, Volkswagen Bank gwarantuje jego odkup, dzięki czemu klient nie musi martwić się o jego sprzedaż na rynku wtórnym. Oprocentowanie AutoKredytu to 0%, przy czym klienci kupujący nowego SEAT-a nie muszą posiadać wkładu własnego (od 0 do 30%).

W nowej ofercie dostępny jest również Leasing 104% Niska Rata. Jego całkowita suma opłat 104% obowiązuje dla okresu finansowania równego 36 miesięcy, przy opłacie wstępnej 20% i wartości wykupu wynoszącej 1%. Oferta jest dostępna również dla innych parametrów: okresu finansowania od 24 do 60 miesięcy, opłaty wstępnej od 10 do 45% oraz wartości końcowej od 1% do 19%. Wysokość raty leasingowej konfigurowana jest w zależności od potrzeb i możliwości firmy.

Wszystkie produkty finansowe Volkswagen Bank Polska są dostępne wraz z atrakcyjnymi pakietami ubezpieczeniowymi. Więcej informacji można uzyskać w salonach marki SEAT oraz na stronie www.seat-auto.pl.

Sprawdź teraz najlepsze kredyty samochodowe!

Autor: Banki.pl
Najlepsze oferty banków

Kredyty hipoteczne
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów
Kredyty gotówkowe
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów
Lokaty
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów