Credit Agricole dla młodych

02.06.2014
tagi: 1 Konto, Credit Agricole, limit w koncie
Credit Agricole dla młodych

Credit Agricole zachęca do zakładania 1 Konta osoby pomiędzy 18 a 27 rokiem życia – można za to otrzymać od banku premię nawet do 290 zł albo limit w koncie lub na karcie kredytowej w kwocie nawet 1000 zł.
 

Sprawdź teraz najlepsze konta osobiste w naszej porównywarce!

1 Konto to oferta kierowana do osób młodych, szukających bezpłatnego konta z dostępem internetowym i darmową kartą umożliwiającą dokonywanie płatności zbliżeniowych i transakcji przez Internet. Opłata za korzystanie z karty może zostać zniesiona pod warunkiem dokonania nią płatności na kwotę 100 zł miesięcznie.

Zachętą do zakładanie 1 Konta są dwie promocje: „Polecam 1 Konto” oraz „1 Konto z Zapasem”.

Pierwsza z nich pozwala najmłodszym klientom zyskiwać benefity – nawet do kwoty 290 zł. Każdy, kto zasili nowo otwarte 1 Konto kwotą 500 zł, zostanie nagrodzony jednorazowym bonusem od banku w wysokości 50 zł. Kolejne 240 zł premii można otrzymać dzięki usłudze CAsaver, pozwalającej na odkładanie drobnych kwot, dzięki zaokrąglaniu w górę transakcji dokonanych w sklepach kartą do konta i przekazywaniu różnicy na Rachunek Oszczędzam. W ramach promocji bank dołoży drugie tyle do oszczędności uzyskanych przez Klienta  (maksymalnie 20 PLN netto miesięcznie).

Promocja „1 Konto z Zapasem” umożliwia natomiast uzyskanie Indywidualnej Linii Kredytowej w koncie lub karty kredytowej z limitem sięgającym nawet 1000 zł. Warunkiem przyjęcia wniosku o limit jest 1 wpływ na rachunek z tytułu stypendium lub 3 regularne wpływy z tytułu innych, akceptowanych przez bank dochodów w wysokości min. 385 zł.

Dodatkowe informacje są dostępne są na stronie www.credit-agricole.pl, w placówkach i na infolinii banku – 801 33 00 00.

Niezależnie od aktualnych promocji, na posiadaczy 1 Konta czeka również oferta kredytu na prawo jazdy, którego oprocentowanie bank obniży o 2 p.p., jeśli klient przedstawi dokument potwierdzający, że uzyskał prawo jazdy.

Sprawdź teraz najlepsze konta osobiste w naszej porównywarce!

Autor: Banki.pl
Najlepsze oferty banków

Kredyty hipoteczne
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów
Kredyty gotówkowe
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów
Lokaty
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów