FotoKasa debiutuje w TP SA

02.03.2012
tagi: Citi Handlowy, Citi Mobile, Fotokasa
FotoKasa debiutuje w TP SA

FotoKasa, jedyna w Polsce usługa, polegająca na realizowaniu przelewów poprzez skanowanie kodów 2D, od lutego 2012 r. dostępna jest również w TP SA. Klienci operatora posiadający  równocześnie konto w Citi Handlowy mogą dokonywać płatności w oparciu o natywne funkcje telefonu komórkowego.

 

Sprawdź teraz najlepsze karty kredytowe!

 

- FotoKasa jest jedyną tego typu usługą w Polsce, mówi Adam Grabarczyk, Dyrektor Zarządzający w Biurze Bankowości Mobilnej Citi Handlowy. Dzięki niej szybciej i wygodniej możemy płacic nasze rachunki. Wystarczy tylko telefon komórkowy i posiadanie aplikacji Citi Mobile.   Jestem pewien, że klienci TP SA docenią wygodę i prostotę tego sposobu regulowania należności.

- Staramy się zapewnić naszym Klientom dostęp do różnorodnych rozwiązań ułatwiających szybkie i wygodne  opłacanie faktur – mówi Jacek Krupa, Dyrektor Fakturowania, Rozliczeń i Windykacji TP SA. Stawiamy na innowacyjność i dlatego wprowadzamy nowoczesne i bezpieczne usługi, takie jak FotoKasa.

FotoKasa to kolejna innowacja w ramach aplikacji Citi Mobile. Wprowadzona w październiku zeszłego roku, funkcjonuje w oparciu o natywną technologię smartfonów, a dokładniej znajdujących  się w nich aparatów cyfrowych. Pozwala to na skanowanie kodów (2D), zawierających informacje dotyczące szczegółów przelewu. Po zeskanowaniu, dane z kodu są weryfikowane i pojawiają się na zleceniu przelewu w aplikacji Citi Mobile.

Realizacja transakcji za pomocą FotoKasy:

Krok 1: Po zalogowaniu do aplikacji Citi Mobile trzeba kliknąć na ikonkę „FotoKasa”,

Krok 2: Należy zeskanować kod 2D z ekranu monitora (jesli faktura jest elektroniczna) lub z faktury papierowej,

Krok 3: Po weryfikacji szczegółowych informacji dotyczących przelewu (nazwa odbiorcy, numer rachunku odbiorcy płatności, kwota przelewu, tytuł), należy wybrać rachunek źródłowy, z którego powinna być dokonanan płatność,

Krok 4: By zakończyć transakcjię trzeba kliknąć przycisk  "potwierdzam".

Jak realizować przelew za pomocą FotoKasy można zobaczyć poniżej:

 

Sprawdź teraz najlepsze karty kredytowe!

Autor: Citi Handlowy
Najlepsze oferty banków

Kredyty hipoteczne
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów
Kredyty gotówkowe
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów
Lokaty
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów