Getin Noble Bank – sukces wdrożenia sprzedaży kredytów ratalnych

19.03.2012
tagi: Getin Noble Bank, kredyt ratalny
Getin Noble Bank – sukces wdrożenia sprzedaży kredytów ratalnych

W zaledwie 10 miesięcy od wprowadzenia do oferty kredytów ratalnych stanowią one 20% wszystkich kredytów detalicznych udzielanych przez Getin Noble Bank, a wartość ich sprzedaży wzrasta średnio o ponad 130% względem każdego poprzedniego miesiąca. Od kwietnia 2011 roku Bank nawiązał aktywną współpracę z ponad 8 tys. sklepów na terenie całego kraju.
 

 

Sprawdź teraz najlepsze kredyty gotówkowe!

 

„Wzbogacenie oferty o kredyty ratalne było kolejnym etapem rozwoju Getin Noble Bank jako instytucji w pełni uniwersalnej, świadczącej usługi we wszystkich kluczowych segmentach rynku. Sukces uruchomienia nowego kanału sprzedaży w niecałe pół roku od podjęcia decyzji, po raz kolejny potwierdził naszą zdolność do  szybkiego i skutecznego wdrażania strategicznych projektów biznesowych” – mówi Krzysztof Rosiński, Prezes Zarządu Getin Noble Bank. „Już co piąty kredyt detaliczny udzielany przez Getin Noble Bank jest kredytem ratalnym” – dodaje.

Budując od podstaw projekt sprzedaży kredytów ratalnych Getin Noble Bank skoncentrował się na opracowaniu innowacyjnych procedur oraz optymalizacji procesów związanych z automatyzacją sytemu obsługi. Dzięki wdrożonym rozwiązaniom wartość sprzedaży wzrasta średnio o ponad 130% względem każdego poprzedniego miesiąca. Kluczowa w tym przypadku jest również możliwość rozwijania bankowości relacyjnej, dzięki współpracy z klientami, którzy do tej pory nie korzystali z usług i produktów Banku.

W 10 miesięcy od wdrożenia sprzedaży kredytów ratalnych Getin Noble Bank nawiązał współpracę z ponad 8 tys. sklepów na terenie całej Polski. W lutym br. Bank rozpoczął również współpracę z jednym z liderów rynku sprzedaży sprzętu RTV i AGD. „Ścisła współpraca z wiodącymi sieciami sprzedaży jest strategicznym celem rozwoju działalności Banku w tym segmencie rynku” – wskazuje Krzysztof Rosiński.
 

Sprawdź teraz najlepsze kredyty gotówkowe!

Autor: Getin Noble Bank
Najlepsze oferty banków

Kredyty hipoteczne
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów
Kredyty gotówkowe
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów
Lokaty
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów