ING udostępnia Portfel Elektroniczny

06.05.2014
tagi: ING Bank Śląski, Portfel Elektroniczny, V.me by Visa
ING udostępnia Portfel Elektroniczny

W ING Banku Śląskim wszystkim posiadaczom kart płatniczych została udostępniona innowacyjna usługa - portfel elektroniczny V.me by Visa, który znacznie ułatwia płatności przez Internet.
 

Sprawdź teraz najlepsze karty kredytowe!

ING Bank Śląski, jako pierwszy w Polsce zapewnia swoim klientom dostęp do rozwiązania V.me by Visa - poprzez usługę Portfel Elektroniczn ING. Bank proponuje ją osobom dokonującym zakupów przez Internet, by zapewnić im większą wygodę i bezpieczeństwo płatności. Dzięki nowej usłudze nie jest konieczne każdorazowe podawanie szczegółów kart płatniczych na stronach sklepów internetowych – dane te wpisywane są tylko raz, podczas tworzenia portfela. Płatność zostaje więc ograniczona do kilku kliknięć - wybrania metody płatności V.me by Visa, zalogowania się do Portfela Elektronicznego ING i zatwierdzenia transakcji.

Portfel Elektroniczny ING pozwala na przechowywanie w jednym miejscu danych wielu kart: debetowych, kredytowych, przedpłaconych czy charge, zarówno systemu Visa jak i MasterCard, wydanych przez różnych wydawców. Płatności dokonywane w ten sposób trwają kilka sekund - są łatwe i wygodne. Co więcej, rozwiązanie zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa, dzięki wykorzystaniu dedykowanego systemu wykrywania oszustw po stronie Visa. Portfel jest również chroniony wielowarstwowym systemem zabezpieczeń, w tym usługą Verified by Visa opartą na technologii 3D secure. Usługa jest bezpłatna.

Za pomocą Portfela Elektronicznego ING klienci mogą dokonywać zakupów w wielu sklepach internetowych, których pełna lista jest dostępna na stronie internetowej http://www.ingbank.pl/vme.

Sprawdź teraz najlepsze karty kredytowe!

Autor: Banki.pl
Najlepsze oferty banków

Kredyty hipoteczne
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów
Kredyty gotówkowe
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów
Lokaty
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów