Kolejna edycja „woodstockowej” karty prepaid w Pekao

10.07.2013
tagi: karta prepaid, Pekao, Przystanek Woodstock
Kolejna edycja „woodstockowej” karty prepaid w Pekao

Po raz drugi Bank Pekao wraz z Fundacją Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przygotował specjalną kartę prepaid z okazji 19. Przystanku Woodstock. Ponadto po raz pierwszy będzie tam możliwe dokonywanie płatności mobilnych we wszystkich terminalach płatniczych, przez aplikację PeoPay.
 

Sprawdź teraz najlepsze karty kredytowe!

Kolejna karta prepaid Pekao Woodstock, z nową odświeżoną grafiką, pozwala poprzez aktywne jej użytkowanie wspierać działalność charytatywną Fundacji. Kartę od 10 lipca można zamawiać przez Internet (w systemie bankowości elektronicznej Pekao24 lub na stronie  www.pekao.com.pl/woodstock ) lub nabyć w trakcie Festiwalu.

Bank Pekao, tradycyjnie już, zainstaluje na terenach festiwalowych 3 bankomaty dostępne przez całą dobę. Po raz pierwszy natomiast, bank zorganizuje także obsługę płatności mobilnych, za pomocą telefonu komórkowego i aplikacji PeoPay we wszystkich punktach usługowo-gastronomicznych na Przystanku Woodstock.

Wprowadzone rozwiązania pozwolą usprawnić działanie festiwalu poprzez umożliwienie prostych, wygodnych i bezpiecznych płatności bezgotówkowych. Karta bierze udział w programie rabatowym: „Płać kartą, bo warto!”, a zasilić ją można przelewem lub poprzez wpłatę gotówkową w dowolnej placówce banku lub na poczcie.

Aplikacja moblilna PeoPay jest dostępna w sklepie GooglePlay i może zostać zainstalowana na telefonach z systemem Adroid. Po instalacji można do niej przypisać posiadaną kartę prepaid, przez co płatności będzie można dokonywać zarówno kartą, jak i telefonem, rozliczając je w ciężar jednego rachunku. Aplikacja pozwala też na sprawdzenie salda i historii operacji karty prepaid oraz PeoPay. Więcej informacji na stronie www.peopay.pl

Sprawdź teraz najlepsze karty kredytowe!

Autor: Banki.pl
Najlepsze oferty banków

Kredyty hipoteczne
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów
Kredyty gotówkowe
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów
Lokaty
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów