Meritum Bank podnosi oprocentowanie lokat na 6 i 12 miesięcy!

02.11.2011
tagi: depozyty, lokaty, Meritum Bank
Meritum Bank podnosi oprocentowanie lokat na 6 i 12 miesięcy!

Meritum Bank podniósł oprocentowanie lokat z dzienną kapitalizacją odsetek: lokaty na 6 miesięcy oraz rocznej lokaty z gwarancją. Depozyt 12-miesięczny jest teraz oprocentowany na 6,01%, co jest porównywalne z 7,65% na tradycyjnej lokacie z podatkiem. Gwarancja oznacza, że ewentualne zmiany ordynacji podatkowej nie wpłyną niekorzystnie na zysk klientów z lokaty.

Sprawdź teraz najlepsze lokaty bankowe!

Oferta depozytów rocznych przygotowana przez Meritum Bank to gwarancja wysokiego oprocentowania, przy 100% pewności odsetek. W sytuacji, w której przepisy podatkowe zmieniłyby się na niekorzyść klientów w trakcie trwania lokaty i zaistniałaby konieczność odprowadzania podatku od lokat z dzienną kapitalizacją odsetek, Meritum Bank wyrówna swoim klientom różnicę. Pewność wysokości odsetek łączy się z bardzo wysokim oprocentowaniem lokaty, wynoszącym obecnie 6,01%, co jest porównywalne z 7,65% na tradycyjnej lokacie z podatkiem.

„W czasach coraz większej niepewności na międzynarodowych rynkach finansowych, klienci poszukują  pewnych i bezpiecznych sposobów oszczędzania. Lokaty bankowe są odpowiedzią na te potrzeby. Dodatkowo, dyskusja publiczna na temat projektu zmian Ordynacji podatkowej jaka miała miejsce w ciągu kilku ostatnich miesięcy, spowodowała, że klienci banków coraz częściej zwracają uwagę nie tylko na wysokość oprocentowania lokat, ale również na pewność zysków. Pod tym względem oferta Meritum Banku jest bezkonkurencyjna. Nasza 12-miesięczna lokata z gwarancją, zapewnia klientom pewne odsetki niezależnie od ewentualnych zmian w przepisach. Zgodnie z naszymi oczekiwaniami, lokata z gwarancją od chwili wprowadzenia tej oferty w życie cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem klientów.” – mówi Piotr Stankiewicz, Kierownik ds. Produktów Depozytowych i Lokacyjnych Meritum Banku

Lokata z gwarancją jest dostępna zarówno dla osób będących już klientami Meritum Banku, jak i dla tych, którzy do tej pory nie korzystali z jego usług. Depozyt można założyć przez Internet korzystając z formularza dostępnego na www.meritumbank.pl, a także w systemie bankowości elektronicznej lub w dowolnej placówce Meritum Banku. Każdy klient może założyć dowolną liczbę lokat.

Sprawdź teraz najlepsze lokaty bankowe!

Równocześnie Meritum Bank podnosi oprocentowanie depozytów z dzienną kapitalizacją odsetek zakładanych na 6 miesięcy. Depozyty półroczne są teraz oprocentowane na 6,10%, porównywalnym z 7,65% na tradycyjnej lokacie z podatkiem. Jest to jedna z najlepszych ofert na rynku w tej kategorii. Z oferty mogą skorzystać zarówno stali, jak i nowi klienci Meritum.

Sprawdź teraz najlepsze lokaty bankowe!

Autor: Meritum Bank
Najlepsze oferty banków

Kredyty hipoteczne
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów
Kredyty gotówkowe
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów
Lokaty
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów