Najbardziej prestiżowa karta płatnicza w Polsce

22.09.2011
tagi: MasterCard World Signia, Noble Bank
Najbardziej prestiżowa karta płatnicza w Polsce

Już 24 września premiera wyjątkowej karty MasterCard World Signia Noble Bank, powiązanej z programem partnerskim MasterCard World Signia oraz usługą Noble Concierge. To najbardziej prestiżowa karta w Polsce, która przekroczy oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Sprawdź teraz najlepsze karty kredytowe!

MasterCard World Signia, dostępna od września w Noble Bank, to karta z najwyższej półki, oferowana najbardziej zamożnym klientom. W hierarchii kart płatniczych znajduje się wyżej niż ekskluzywne, platynowe karty kredytowe. To prawdziwa gratka dla osób ceniących najwyższą jakość produktów i usług.

Nowa, jedyna w Polsce - karta MasterCard World Signia wydawana przez Noble Bank uprawnia do korzystania z licznych przywilejów, takich jak podwyższone standardy pokojów, wynajęcie samochodów wyższej klasy, przedłużenie doby hotelowej i inne atrakcyjne korzyści. Można z nich korzystać zarówno podczas podróży służbowych, jak i wakacyjnych.

Karta MasterCard World Signia występuje w postaci klasycznej karty z technologią zbliżeniową MasterCard PayPass™ oraz ekskluzywnej, jedynej w Polsce – ekskluzywnej karty metalowej.

Technologia MasterCard PayPass zawsze pozwala na dokonywanie płatności w sposób zbliżeniowy, bez względu na kwotę. Transakcje do 50 złotych nie muszą być potwierdzane kodem PIN. Jeżeli płatność przekracza kwotę 50 PLN, transakcja dalej odbywa sie w sposób zbliżeniowy i dodatkowo jest potwierdzana PIN-em.

Dzięki globalnym programom lojalnościowym tworzonym z partnerami MasterCard, użytkownicy kart World Signia stają się grupą najbardziej elitarnych klientów Noble Bank. Zyskują oni natychmiastowy dostęp do przywilejów i udogodnień, z których będą mogli korzystać u starannie wyselekcjonowanych dostawców usług mówi Michał Skowronek - Dyrektor Generalny Polskiego Oddziału MasterCard Europe.

W obecnych czasach, aby przekroczyć oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, zaproponowanie im tradycyjnej karty kredytowej to za mało. Dlatego w Noble Bank wprowadzamy MasterCard World Signia jedną z najbardziej prestiżowych kart na  świecie, dostępną również w wersji Prime – pierwszej w Polsce karty kredytowej wykonanej z litego metalu z limitem 1 000 000 zł. Wraz kartą World Signia Noble Bank stworzonej z myślą o wygodzie i satysfakcji jej posiadaczy, poza bogatym pakietem usług dodatkowych oferujemy nieograniczony dostęp do dedykowanego serwisu Noble ConciergePaweł Wawiernia, Dyrektor Biura Kart Płatniczych Getin Noble Banku.

Oferta Programu Partnerskiego MasterCard World Signia jest stale poszerzana i aktualizowana. Obecnie należą do niego dwa światowe konsorcja hotelowe: Accor (m. in. Sofitel, Novotel, Mercure) oraz Carlson Hotels Worldwide (m. in. Radisson Hotels & Resorts), a także prestiżowe firmy zajmujące się wynajmem samochodów: Hertz i Avis.

Karta MasterCard World Signia wydawana przez Noble Bank obejmuje także bogaty pakiet ubezpieczeniowy.  Ubezpieczenie jest dostępne przez cały okres posiadania i użytkowania karty.

Wraz z Kartą MasterCard World Signia dostępna jest także obsługa Noble Concierge. Jej celem jest pomaganie klientom w nietypowych sytuacjach życiowych, uprzyjemnianie spędzania wolnego czasu oraz spełnianie nietypowych marzeń. To rozbudowany serwis informacyjno-organizacyjny, oferujący najwyższe standardy obsług. Zindywidualizowana i niemal nieskończenie szeroka oferta jest oparta             o autorskie pomysły i rozwiązania. Noble Concierge zapewnia całodobową, szytą na miarę pomoc, zarówno w sytuacjach wyjątkowych, jak i tych związanych z życiem codziennym.

Aby uzyskać więcej informacji na temat karty MasterCard World Signia i towarzyszącego jej programu partnerskiego, warto zwrócić się do opiekuna klienta w Noble Bank.

Sprawdź teraz najlepsze karty kredytowe!

Autor: MasterCard
Najlepsze oferty banków

Kredyty hipoteczne
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów
Kredyty gotówkowe
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów
Lokaty
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów