Nowe Konto dla Młodych w PKO Banku Polskim

13.01.2014
tagi: Konto dla Młodych, PKO BP, rachunek osobisty
Nowe Konto dla Młodych w PKO Banku Polskim

Oferta PKO Banku Polskiego ma teraz produkt dla studentów i absolwentów wyższych uczelni - Konto dla Młodych. Rachunek oferuje bez opłat prowadzenie go i wypłatę  gotówki ze wszystkich bankomatów na świecie. Dodatkowe atuty oferty to też atrakcyjne konto oszczędnościowe i usługa autooszczędzania.
 

Sprawdź teraz najlepsze konta osobiste w naszej porównywarce!

PKO Bank Polski swoją ofertę Konta dla Młodych kieruje do studentów oraz absolwentów wyższych uczelni, między 18. a 26. rokiem życia. Podstawowym produktem jest darmowy rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy, a pakiet dodatkowych korzyści obejmuje m.in.: płatności mobilne oraz atrakcyjne produkty depozytowe i kredytowe.

Konto dla Młodych zapewnia bezpłatne prowadzenie rachunku i obsługę karty debetowej (przy dokonaniu 5 transakcji bezgotówkowych w miesiącu), a do tego bezprowizyjny dostęp do wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie. Bezpłatny jest również pakiet 5 SMSów w ramach usługi Powiadomienia SMS, korzystanie z aplikacji IKO i udzielenie kredytu odnawialnego. Posiadacz konta nie zostanie również obciążony opłatą przygotowawczą za rozpatrzenie wniosku o preferencyjny kredyt studencki, oraz przygotowanie i zawarcie umowy.

Dodatkowo użytkownicy nowego konta będą mogli skorzystać z atrakcyjnie oprocentowanego konta oszczędnościowego – aż 4% przez 6 miesięcy od otwarcia rachunku do kwoty 999,99 zł, dla osób dokonujących transakcji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę co najmniej 350 zł miesięcznie.
Ciekawym rozwiązaniem jest również usługa autooszczędzania. Pozwala ona na powiązanie różnego typu operacji (transakcje kartowe, IKO i/lub przelewy) z oszczędzaniem w postaci stałej kwoty, procentowej wartości transakcji lub zaokrąglania.

Do Konta dla Młodych wydawana jest wypukła karta płatnicza MasterCard umożliwiająca m.in. dokonywanie szybkich płatności zbliżeniowych, pełną obsługę w serwisie internetowym iPKO, doładowanie telefonu komórkowego w bankomatach PKO Banku Polskiego, zmianę PINu w bankomacie. Klient może również sam wybrać wzór karty z tematycznym wizerunkiem.

Wnioski o PKO Konto dla Młodych można składać internetowo, na stronie www.pkobp.pl (umowę dostarczy kurier) lub tradycyjnie, w oddziale PKO Banku Polskiego.

Sprawdź teraz najlepsze konta osobiste w naszej porównywarce!
 

Autor: Banki.pl
Najlepsze oferty banków

Kredyty hipoteczne
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów
Kredyty gotówkowe
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów
Lokaty
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów