Plus Bank, Plus i Cyfrowy Polsat rozwijają program smartDOM

14.05.2014
tagi: Paszport Korzyści, Plus Bank, smartDOM
Plus Bank, Plus i Cyfrowy Polsat rozwijają program smartDOM

Plus i Cyfrowy Polsat proponują nową ofertę w ramach programu smartDOM – „Drugi produkt za połówkę, trzeci za złotówkę”. Dodatkowo rusza także nowy program lojalnościowy Plus Banku, Cyfrowego Polsatu i Plusa – Paszport Korzyści, pod patronatem medialnym Telewizji Polsat.
 

Sprawdź teraz najlepsze konta osobiste w naszej porównywarce!

Na początku maja do Grupy Polsat, właściciela Plus Banku i Cyfrowego Polsatu dołączył Polkomtel, czyli gestor marki Plus. To połączenie stworzyło na polskim rynku lidera medialno-telekomunikacyjnego. Jednak członkowie Grupy Polsat współpracują ze sobą już od dłuższego czasu – czego dowodem jest program smartDOM, oferujący klientom korzyści w zamian za korzystanie z szerokiego portfolia produktów i usług oferowanych przez te firmy. Teraz, oprócz rozwoju idei smartDOM, klienci otrzymali kolejną propozycję: wyjątkowy program lojalnościowy.

Nowy program smartDOM pozwala korzystać z wybranej drugiej usługi za 50% ceny, a z kolejnej – za 1 zł. Wystarczy posiadać jedną z usług (telewizja, Internet czy telefon) oferowanych przez członków grupy w abonamencie min. 49,90 zł, by móc kupić inną już od 24,95 zł, a kolejną już od 1 zł. Bez znaczenia jest, którą z usług posiada klient i w jakiej kolejności dokupuje następne. Jeżeli jednak jako 3 produkt wybrana zostanie usługa o wartości przekraczającej 49,90 zł, miesięczna opłatą za nią zostanie obniżona o 48,90 zł.

Dodatkową ofertę dla klientów Grupy Polsat stanowi Paszport Korzyści. Jest to specjalny program lojalnościowy zapewniający dostęp do specjalnych usług, ofert czy rabatów. Obejmuje on:
• Specjalne promocje na produkty Plusa, Cyfrowego Polsatu i PlusBanku
• Uczestnictwo w programie smartDOM
• Atrakcyjne zniżki na produkty z oferty Partnerów (obecnie należą do nich m.in.: AXA Assistance, sieci sklepów należące do Grupy Eurocash /abc, Delikatesy Centrum, Euro Sklep, Gama, Groszek, Lewiatan/, Orlen, superpolisa.pl oraz Telepizza)
• 10 tys. biletów na Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn
• Bilety i wejściówki na wydarzenia sportowe, koncerty i festiwale oraz programy rozrywkowe Telewizji Polsat
• Możliwość zagrania w serialu Telewizji Polsat
• Możliwość przekazania funduszy do wskazanej organizacji dobroczynnej współpracującej z programem (obecnie to: Fundacja Polsat, GOPR, Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami, Fundacja Rodzin Adopcyjnych, Fundacja Radia Zet)
• Konkursy, loterie oraz wiele innych atrakcji

Więcej informacji można znaleźć na www.paszportkorzysci.pl

Sprawdź teraz najlepsze konta osobiste w naszej porównywarce!

Autor: Banki.pl
Najlepsze oferty banków

Kredyty hipoteczne
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów
Kredyty gotówkowe
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów
Lokaty
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów