Powrót do szkoły - tańszy z Bankiem BGŻ i Gandalfem

14.08.2013
tagi: Bank BGŻ, Gandalf
Powrót do szkoły - tańszy z Bankiem BGŻ i Gandalfem

Zbliża się koniec wakacji, czas powrotu do szkoły i…. dużych wydatków w domowych budżetach.  Z Bankiem BGŻ szkolna wyprawka jest znacznie tańsza i łatwiejsza w realizacji. Wystarczy skorzystać ze wspólnej oferty Banku i Księgarni Internetowej Gandalf (www.gandalf.com.pl), aby kupić podręczniki szkolne z aż 15 procentowym rabatem i darmową wysyłką prosto do domu.
 

Sprawdź teraz najlepsze konta osobiste w naszej porównywarce!

Wszyscy klienci Banku BGŻ, którzy posiadają lub otworzą konto osobiste i korzystają z bankowości internetowej eBGŻ, mogą otrzymać rabat w wysokości 10 proc. Wyższy rabat – w wysokości 15 proc. -  otrzymają ci,  którzy skorzystają także z pożyczki gotówkowej. Dodatkowo wszystkie osoby, które zdecydują się na zakup podręczników i dokonają płatności przelewem, kartą lub metodą PayPal nie poniosą kosztów przesyłki.

Z promocji można skorzystać do 30 września 2013.

– Początek roku szkolnego to zwykle czas wielu wydatków. Nasze produkty zgodnie z hasłem „Bank BGŻ dobrze służy ludziom” ułatwiają codzienne życie. Tym razem dzięki współpracy z księgarnią Gandalf oferujemy możliwość zakupu podręczników szkolnych znacznie taniej niż w tradycyjnej księgarni – powiedział Andrzej Budasz, dyrektor Departamentu Produktów i Usług Bankowości Detalicznej w Banku BGŻ.

Każdy klient, po spełnieniu warunków zawartych w Regulaminie Promocji „Zyskaj 15% rabatu z Bankiem BGŻ i Księgarnią Internetową Gandalf”, otrzyma  SMS z kodem rabatowym na podany przez niego numer telefonu komórkowego. Przesłany kod można wykorzystać jeden raz - należy go wpisać na stronie www.gandalf.com.pl podczas dokonywania zakupów. Kod można wykorzystać jedynie w okresie trwania promocji.

O Gandalfie:
Gandalf - księgarnia internetowa, która w swojej ofercie posiada ponad 180 tysięcy produktów: literaturę piękną, poradniki, albumy, książki audio i e-booki. Jest liderem w internetowej sprzedaży podręczników. Zakupy można zrobić pod adresem: www.gandalf.com.pl.

Sprawdź teraz najlepsze konta osobiste w naszej porównywarce!

Autor: bank BGŻ
Najlepsze oferty banków

Kredyty hipoteczne
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów
Kredyty gotówkowe
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów
Lokaty
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów