„Private Banking po godzinach” – Noble Bank rozpoczął ekskluzywny cykl spotkań z ekspertami i ludźmi biznesu

31.01.2012
tagi: Concierge, Noble Bank, private banking
„Private Banking po godzinach” – Noble Bank rozpoczął ekskluzywny cykl spotkań z ekspertami i ludźmi biznesu

„Private Banking po godzinach” to cykl ekskluzywnych klubowych spotkań, zainicjowany przez Noble Bank z myślą o ludziach sukcesu, którzy pragną wciąż pogłębiać swoje pasje i zdobywać nowe biznesowe inspiracje. Noble Bank, lider private bankingu w Polsce, zaprosił do udziału w cyklu wybitnych ekspertów, którzy w interesujących dyskusjach z uczestnikami odpowiedzą m.in. na pytania o rynkowe trendy na 2012 rok oraz o szanse i wyzwania, jakie otwierają się przed polskimi firmami. Gośćmi specjalnymi pierwszej edycji są: prof. Dariusz Rosati – minister spraw zagranicznych w latach 1995–1997, przewodniczący Komisji Finansów Publicznych oraz Wojciech Szeląg – szef redakcji ekonomicznej Polsat News. Całoroczny cykl „Private Banking po godzinach” obejmie 4 edycje spotkań w największych miastach Polski. Inspirującym dyskusjom towarzyszyć będzie nieformalna część koktajlowa – w swobodnej, klubowej atmosferze wyselekcjonowanych prestiżowych hoteli i restauracji, goście spotkań będą mieli okazję do rozmowy i poszerzenia sieci biznesowych kontaktów. Organizatorem wydarzeń jest Noble Concierge, a partnerem merytorycznym Klub Polskiej Rady Biznesu.

 

Sprawdź teraz najlepsze lokaty bankowe!

 

Noble Bank – lider private bankingu w Polsce

Noble Bank jest pionierem na rynku profesjonalnego private bankingu w Polsce. Oferta Banku od początku odpowiadała najwyższym światowym standardom bankowości prywatnej, cechując się jednocześnie innowacyjnością oraz elastycznym podejściem do potrzeb Klientów. Do ich dyspozycji Bank oddaje zespół profesjonalnych doradców, specjalistów w dziedzinie prawa, podatków, nieruchomości oraz sztuki. Private bankierzy, którzy zarządzają na co dzień majątkami Klientów, to najwyższej klasy doradcy bankowi, a także biznesowi praktycy. Wyjątkowość private bankingu
w Noble Banku polega nie tylko na elitarnym, indywidualnym doradztwie, ale również na opartej na zaufaniu relacji pomiędzy private bankerem a Klientem. Filozofię Banku doskonale oddaje hasło przewodnie „Noble Bank. Bank na pokolenia” – to bank, który buduje długoterminowe relacje, dając partnerom poczucie prestiżu i bezpieczeństwa. Zna dokładnie potrzeby swoich Klientów i gwarantuje im najwyższą jakość usług. Specjalnie dla nich, Noble Bank przygotował autorski program Concierge. Zespół specjalistów Noble Concierge pracuje 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę, pomagając w zaspokajaniu nawet najbardziej wyrafinowanych potrzeb.

Private Banking Po Godzinach – ekskluzywne spotkania z ludźmi biznesu

Na bazie tej właśnie filozofii - łączącej najwyższy poziom ekspertyzy i doradztwa
z indywidualnym podejściem do relacji z Klientami i zarządzania ich rodzinnym majątkiem - powstał koncept wyjątkowego cyklu „Private Banking Po Godzinach”. Noble Bank to nie tylko nr 1 private bankingu w Polsce, ale także elitarny klub łączący wyjątkowych ludzi – ludzi, którzy sami doszli do swoich wielkich sukcesów, są liderami w swoich środowiskach i wciąż mierzą wyżej, szukają kolejnych biznesowych inspiracji. Projekt „Private Banking Po Godzinach”, oparty na formule zamkniętych, ekskluzywnych spotkań z gośćmi specjalnymi, ma odpowiedzieć na tę właśnie potrzebę. Stwarza Klientom Noble Banku okazję do dyskusji z największymi gwiazdami polskiej sceny publicznej
i gospodarczej – o biznesowych wyzwaniach i wpływie światowych trendów na funkcjonowanie polskich firm, ale także o pozabiznesowych pasjach i doświadczeniach.

Gośćmi specjalnymi I edycji programu są: profesor Dariusz Rosati – minister spraw zagranicznych w latach 1995–1997 i były członek Rady Polityki Pieniężnej, a obecnie przewodniczący Komisji Finansów Publicznych oraz, w roli moderatora, Wojciech Szeląg – szef redakcji ekonomicznej Polsat News.
Inspirującym dyskusjom towarzyszyć będzie nieformalna część koktajlowa – w swobodnej, klubowej atmosferze goście spotkań będą mieli okazję do rozmowy, wymiany doświadczeń i poszerzenia sieci biznesowych kontaktów. O ekskluzywny charakter wydarzeń zadbają także partnerzy - starannie wyselekcjonowane, najbardziej prestiżowe polskie hotele i restauracje.

Biznesowe inspiracje - tematy przewodnie spotkań

Pierwsza edycja projektu rozpoczęła się 23 stycznia i będzie jedną z czterech kolejnych, jakie zaplanowano na ten rok w ramach całego cyklu. Spotkania „Private Banking Po godzinach” obejmą
10 miast i odbędą się w: Krakowie, Katowicach, Bielsku-Białej, Poznaniu, Wrocławiu, Szczecinie, Warszawie, Gdańsku, Łodzi i Lublinie. W sumie w 2012 roku odbędzie się około 40 ekskluzywnych spotkań – na każde z wydarzeń składać będzie się dyskusja z udziałem gości specjalnych oraz część nieformalna.
Każdej z czterech edycji towarzyszyć będzie inny motyw przewodni. Pierwsza seria, z udziałem prof. Dariusza Rosatiego i redaktora Wojciecha Szeląga, porusza tematykę trendów finansowo-gospodarczych, wyzwań, jakie przyniesie 2012 rok oraz ich wpływu na funkcjonowanie polskich przedsiębiorstw – w tym branż bliskich uczestnikom spotkań. Kolejne spotkania, planowane na przełom kwietnia i maja, poświęcone będą stylowi życia, pasjom i inspiracjom – nie tylko biznesowym. Trzecia, jesienna seria spotkań adresowana będzie w szczególności do kobiet biznesu, zaś ostatnia, prowadzona przez bankierów inwestycyjnych Noble Banku, poświęcona będzie tematyce inwestycyjno-finansowej. We wszystkich spotkaniach udział wezmą kolejni specjalni goście - uznani eksperci i wpływowi ludzie biznesu.

 

Sprawdź teraz najlepsze lokaty bankowe!

Autor: Noble Bank
Najlepsze oferty banków

Kredyty hipoteczne
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów
Kredyty gotówkowe
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów
Lokaty
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów