Promocja pożyczek w ING

07.05.2014
tagi: ING, pożyczka gotówkowa, promocja
Promocja pożyczek w ING

ING Bank Śląski rozpoczął nową kampanię reklamową, która ma zachęcać Polaków by realizowali swoje plany bez odkładania ich na później – z pomocą pożyczki.
 

Sprawdź teraz najlepsze kredyty gotówkowe!

Z badań przeprowadzonych przez ING Bank Śląski wynika, że większość Polaków, mimo deklaracji o chęci wpływania na swój los, odkłada realizację ważnych dla nich planów na później. Najnowsza kampania ING ma więc zmotywować do działania – proponując finansowanie pożyczką gotówkową.

W kampanii pod hasłem "Albo realizujemy albo snujemy. Weź pożyczkę i dopnij swego!” występuje popularny aktor Adam Woronowicz, w czasie spotkania z dawnymi znajomymi wspominający plany i pomysły, które kiedyś ich łączyły. Okazuje się jednak, że jego znajomi, w przeciwieństwie do niego, te plany już dawno zrealizowali.

Promowana w kampanii oferta kredytowa kierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców.

Dla klientów indywidualnych przewidziano Pożyczkę Superszybką, bez opłat za jej udzielenie i wcześniejszą spłatę. Co więcej, decyzja kredytowa i podpisanie umowy oraz udostępnienie środków może nastąpić podczas jednej wizyty w oddziale. Wystarczy, że klient przedstawi dokument tożsamości i dokument potwierdzający dochody, jeśli nie będzie konieczna dodatkowa analiza kredytowa.

Przedsiębiorcy mogą natomiast skorzystać z promowanej pożyczki, linii i karty kredytowej. W ramach promocji są one oferowane bez opłaty za udzielenie. Dodatkowo pożyczka i linia kredytowa dostępne są bez prowizji. Oferta obowiązuje do 30 czerwca br.

Sprawdź teraz najlepsze kredyty gotówkowe!

Autor: Banki.pl
Najlepsze oferty banków

Kredyty hipoteczne
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów
Kredyty gotówkowe
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów
Lokaty
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów