Promocje dla płatności z Portfela Elektronicznego ING

11.07.2014
Promocje dla płatności z Portfela Elektronicznego ING

Użytkownicy  Portfela Elektronicznego  ING, usługi  dostarczanej  przez V.me by Visa, mogą już korzystać z atrakcyjnych promocji – gratisów, zniżek, tańszych dostaw do domu.

Warunkiem koniecznym skorzystania z promocji, która potrwa 3 miesiące, jest zapisanie się doń. Jest to możliwe na stronie www.visaoffers.pl/v.me. Wówczas na adres e-mail otrzyma się kod rabatowy, który wpisany u partnera programu podczas zapłaty za zakupy internetowe będzie przepustką do zniżki czy gratisu.

Jak na razie promocje dla użytkowników Portfela Elektronicznego ING przygotowały 3 sklepy internetowe. W winezja.pl przy kupnie 6 win kolejne 6 otrzyma się za darmo. Leclerc postawił na darmową dostawę oraz zniżkę podczas drugich zakupów. Merlin.pl także kusi bezpłatną dostawą, a także 20-procentową zniżką na książki, muzykę i filmy.

Czym jest Portfel Elektroniczny ING? To usługa wykorzystująca rozwiązanie V.me by Visa. Polega na jednorazowym zapisaniu danych karty płatniczej w „pamięci” portfela, zamiast każdorazowego ich podawania podczas realizacji płatności internetowej. W ten sposób można zapisać do 10 kart, zarówno kredytowe, jak i debetowe, obciążeniowe czy przedpłacone, niezależnie od banku-wydawcy karty oraz organizacji płatniczej (m.in. Visa, MasterCard). Z V.me by Visa można płacić już w ponad 100 sklepach czy „miejscach” w sieci.

Transakcja z V.me by Visa jest prosta. W momencie finalizacji transakcji użytkownik musi po prostu wybrać metodę płatności V.me by Visa, zalogować się do Portfela Elektronicznego ING i zatwierdzić operację. Aby korzystać z Portfela Elektronicznego ING, nie trzeba być klientem ING Banku Śląskiego, usługa jest dostępna także dla innych osób, i zawsze bezpłatna.
 

Autor: banki.pl
Najlepsze oferty banków

Kredyty hipoteczne
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów
Kredyty gotówkowe
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów
Lokaty
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów