Volkswagen Bank Polska: promocyjna oferta finansowania marki Volkswagen

19.02.2014
tagi: kredyt samochodowy, leasing, Volkswagen Bank
Volkswagen Bank Polska: promocyjna oferta finansowania marki Volkswagen

Volkswagen Bank Polska we współpracy z Volkswagen Group Polska proponuje atrakcyjną ofertę finansowania samochodów marki Volkswagen.
 

Sprawdź teraz najlepsze kredyty samochodowe!

Z uwagi na niesłabnącą popularność, jaką cieszy się na polskim rynku marka Volkswagen, Volkswagen Bank Polska przygotował dla klientów wyjątkową ofertę finansowania tych samochodów. Spośród dostępnych rozwiązań finansowych, klienci mogą wybrać produkt dostosowany do indywidualnych potrzeb - cechujący się niską miesięczną ratą, możliwością elastycznego zakończenia kontraktu, niską łączną sumą opłat i długim okresem finansowania, czy też korzyściami podatkowymi dla firmy.

Niską miesięczną ratę i możliwość komfortowej wymiany samochodu na nowy zapewnia AutoKredyt. To innowacyjne rozwiązanie finansowe pozwala właścicielowi korzystać z samochodu przez 3 lub 4 lata, następnie miesiąc przed zakończeniem umowy wybrać jedną z trzech form jej zakończenia (zwrot pojazdu z możliwością podpisania kolejnej umowy kredytowej i wymiany auta na nowe, spłata w ratach lub spłata jednorazowa). Przy zwrocie samochodu, jego odkup gwarantuje Volkswagen Bank - klient nie musi dzięki temu martwić się o sprzedaż auta na rynku wtórnym. Oprocentowanie AutoKredytu to 4,69%. Przy zakupie nowego Volkswagena w AutoKredycie nie jest wymagany wkład własny (od 0 do 30%). Kredytobiorcy mogą wybrać okres kredytowania - 36 lub 48 miesięcy oraz limit rocznego przebiegu - 20 lub 30 tys. km. 

Kolejna propozycja banku to kredyt niska rata 3,99% - klasyczny kredyt ratalny z długim okresem kredytowania. Wyróżnia się on niskim oprocentowaniem nominalnym 3,99% (okres finansowania: 12, 24 i 36 miesięcy) oraz 4,99% (okres finansowania: 48, 60, 72 i 84 miesiące). Z oferty mogą skorzystać klienci posiadający wkład własny od 10% wartości samochodu.

Osoby posiadające środki na sfinansowanie połowy wartości samochodu mogą skorzystać z Kredytu Volkswagen 0%. Wpłacając 50% wartości samochodu, mogą oni rozłożyć resztę na raty przy zerowym oprocentowaniu. Okres finansowania wynosi w tym przypadku 36 miesięcy.

Dla przedsiębiorców Volkswagen Bank Polska przygotował natomiast ofertę Leasing niska rata 105,99% z ubezpieczeniem wartości fakturowej RTI. Firmowy Volkswagen jest dzięki niemu dostępny przy optymalnych miesięcznych ratach, ustalonych w zależności od wysokości wpłaty własnej i okresu leasingowania. Całkowita suma opłat wynosząca 105,99% obowiązuje dla okresu finansowania równego 36 miesięcy, przy opłacie wstępnej 20% i wartości wykupu równej 1%. Dostępne są jednak również inne parametry: okres finansowania od 24 do 60 miesięcy, opłata wstępna od 10% do 45% oraz wartość końcowa od 1 do 19%. Do skorzystania z oferty niezbędny jest wykup ubezpieczenia wartości fakturowej RTI.

W ramach oferty finansowej Volkswagen Bank Polska, przy zakupie modeli z 2013 rocznika z homologacją osobową: Passata, Jetty oraz Tiguana, klienci otrzymują w cenie Pakiet Serwisowy Basic z limitem przebiegu do 30 000 km lub na 24 miesiące. Aby skorzystać z promocyjnego finansowania Klient musi nabyć pakiet Volkswagen Safe+, czyli przedłużenie ochrony samochodu po upływie dwuletniej Gwarancji Volkswagena. Za pomocą rozwiązań kredytowych można sfinansować wszystkie samochody osobowe Volkswagen z rocznika 2013.

Więcej informacji jest dostępne w salonach Volkswagena oraz na stronie www.volkswagen.pl/finansowanie.

Sprawdź teraz najlepsze kredyty samochodowe!

Autor: Banki.pl
Najlepsze oferty banków

Kredyty hipoteczne
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów
Kredyty gotówkowe
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów
Lokaty
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów