Zmiany w ofercie kont osobistych w Banku BGŻ

21.01.2014
tagi: BGŻ, konto osobiste, rachunek
Zmiany w ofercie kont osobistych w Banku BGŻ

Bank BGŻ uprościł swoją ofertę rachunków osobistych – zamiast siedmiu różnych kont od 28 marca oferta obejmować będzie tylko trzy pakiety. Założone do tego momentu konta ze starej oferty pozostaną jednak w obsłudze.
 

Sprawdź teraz najlepsze konta osobiste w naszej porównywarce!

Pierwsza nowość pojawi się w ofercie Banku już 3 lutego br. Będzie to bezpłatne Konto Nr 1. Pozostałe dwa produkty – konto w Planie Aktywnym i Konto Bardzo Osobiste będą dostępne od 28 marca.

Konto Nr 1, oprócz bezpłatnego prowadzenia i bezprowizyjnych wypłat ze wszystkich bankomatów w Polsce, zapewnia bez opłat również internetowe przelewy krajowe w złotych. Do rachunku będzie również wydawana karta Debit MasterCard, bez opłaty za obsługę, jeśli w danym okresie rozliczeniowym dokonane zostaną transakcję w wysokości co najmniej 300 zł. 

Plan Aktywny umożliwia zniesienie opłaty za prowadzenie konta, o ile utrzymywane będzie odpowiednie saldo na koncie. Dodatkowo bezpłatne są krajowe przelewy w złotówkach, dokonywane wszystkimi kanałami (Internet, telefon, oddział) oraz wypłaty środków we wszystkich bankomatach w Polsce i za granicą. Wydawana do rachunku karta również będzie obsługiwana darmowo. Klient korzystający z Planu Aktywnego będzie mógł liczyć również na preferencyjny kredyt hipoteczny. 

Konto Bardzo Osobiste dedykowane jest natomiast Klientom o wyższych niż przeciętne dochodach – opłata w kwocie 25 zł nie jest pobierana przy miesięcznych wpływach na rachunek wyższych niż 5 tys. zł lub gdy zdeponowane zostanie ponad 100 tys. zł. oszczędności. Bezpłatne pozostają wypłaty z bankomatów w Polsce i na świecie oraz dokonywanie przelewów krajowych w złotych, poprzez dowolny kanał (Oddział, telefon, Internet). Dodatkowo Klienci korzystający z tego rachunku otrzymają bezpłatną, dwuwalutową kartę do konta z pakietem ubezpieczeń oraz dedykowane kursy walut EUR, USD i GBP. Będą oni mogli skorzystać również z opieki Osobistego Doradcy Klienta, a także specjalnych produktów oszczędnościowych i kredytowych.

Sprawdź teraz najlepsze konta osobiste w naszej porównywarce!

Autor: Banki.pl
Najlepsze oferty banków

Kredyty hipoteczne
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów
Kredyty gotówkowe
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów
Lokaty
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów