Szybciej już nie będzie! Pożyczkę Poszukiwaną dostaniesz w 5 minut

21.02.2017
Szybciej już nie będzie! Pożyczkę Poszukiwaną dostaniesz w 5 minut

Szukasz taniej pożyczki do 5000 zł przez Internet? Teraz masz jeszcze większy wybór - listę najlepszych portali oferujących szybkie kredyty konsumenckie on-line zasiliła PozyczkaPoszukiwana.pl.

PozyczkaPoszukiwana.pl to nowy serwis, dzięki któremu bez zbędnych formalności możesz pożyczyć do 5000 zł, a ich spłatę rozłożysz nawet na 30 miesięcy. Decyzja kredytowa zapadnie w zaledwie 5 minut*!

Kto może otrzymać pożyczkę?

O pożyczkę mogą ubiegać się osoby w wieku od 20 do 80 lat, które posiadają:

  • numer PESEL,
  • dowód osobisty wydany w Polsce,
  • numer telefonu komórkowego (na który pożyczkodawca wyśle SMS z decyzją kredytową),
  • numer własnego konta osobistego,
  • regularne dochody.

O ile spełniasz te podstawowe wymogi i nie masz negatywnej historii w BIK-u, już w kilka chwil, bez wychodzenia z domu, możesz zdobyć potrzebne pieniądze.

Od 1000 do 5000 zł

Minimalna kwota pożyczki to 1000 zł, a maksymalna: 5000 zł. To, czym wyróżnia się oferta Pożyczki Poszukiwanej, to możliwość rozłożenia spłaty na wygodne raty - od 3 do nawet 30 miesięcy. Pamiętaj, że regulowanie niewielkich kwot co miesiąc będzie dla Ciebie o wiele bardziej komfortowym rozwiązaniem niż zwrot całej pożyczonej sumy w ciągu miesiąca czy dwóch, jak wymaga tego większość firm pożyczkowych.

Wypłata na konto lub w gotówce

Po pozytywnej weryfikacji Twojego wniosku pieniądze mogą zostać Ci dostarczone na jeden z trzech sposobów, zależnie od Twojego wyboru: możesz otrzymać je przelewem na konto, odebrać w oddziale Banku Pekao lub w placówce Poczty Polskiej.

Jak złożyć wniosek?

Zainteresowany pożyczką? Wejdź na PozyczkaPoszukiwana.pl i korzystając z przejrzystego kalkulatora wybierz preferowaną kwotę oraz okres spłaty. Następnie wypełnij wniosek on-line. Będzie Ci do tego potrzebny dowód osobisty i dane pracodawcy (w przypadku stałego zatrudnienia). Pamiętaj, by wpisać poprawne dane, bo to na ich podstawie zostanie wydana decyzja kredytowa. Gdy tylko pożyczkodawca ją podejmie (zwykle zajmuje to ok 5 minut* od przesłania uzupełnionego wniosku), będziesz poinformowany o niej SMS-em. W ostatnim kroku należy podpisać umowę pożyczki, którą dostarczy Ci kurier. Potem zostaje już tylko oczekiwanie na przelew lub odebranie gotówki - zależnie od wybranego sposobu wypłaty pieniędzy. Proste, prawda?

*Dotyczy Klientów, którzy pomyślnie przejdą weryfikację automatyczną.

, ekspert Comperia.pl
Najlepsze oferty banków

Kredyty hipoteczne
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów
Kredyty gotówkowe
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów
Lokaty
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów